ESTHW50A
Carlo Gavazzi
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESTHW50A met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESTHW50A met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ESTHW50A |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beschrijving | SEN TEMP RH 4-20MA OUT |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $95.066 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | ESTHW50A |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beschrijving | SEN TEMP RH 4-20MA OUT |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 348 pcs |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Serie | - |
| sensor Type | Humidity, Temperature |
| Output Type | - |
| Temperatuur | 0°C ~ 50°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| gedetailleerde beschrijving | Humidity, Temperature Sensor Output |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Carlo Gavazzi-serie. We hebben nu 348-stukjes Carlo Gavazzi ESTHW50A op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
ESTHW50ADM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT W/COM/DIS - Op voorraad:
231
- Deel#:
ESTHD50A - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT - Op voorraad:
351
- Deel#:
ESTDD50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
240
- Deel#:
ESTHWA - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT - Op voorraad:
108
- Deel#:
ESTDW50ADM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
218
- Deel#:
ESTHW50V - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT - Op voorraad:
340
- Deel#:
ESTHW50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
288
- Deel#:
ESTDD50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
222
- Deel#:
ESTHD50V - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT - Op voorraad:
301
- Deel#:
ESTHW50VDM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT W/COM/DIS - Op voorraad:
222
- Deel#:
ESTHWAM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/RH/SEN CO2 4-20MA OUT - Op voorraad:
85
- Deel#:
ESTHWV - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT - Op voorraad:
89
- Deel#:
ESTHW50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
292
- Deel#:
ESTM02300 - fabrikanten:
Amphenol Pcd - Beschrijving:
CONN TERM BLK 2POS 7.5MM R/A BK - Op voorraad:
77797
- Deel#:
ESTDW50VDM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
183
- Deel#:
ESTHD50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
233
- Deel#:
ESTHD50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
281
- Deel#:
ESTHWVM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/RH/SEN CO2 0-10V OUT - Op voorraad:
80
- Deel#:
ESTDW50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
232
- Deel#:
ESTDW50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
262

