ESTDD50VM
Carlo Gavazzi
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESTDD50VM met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ESTDD50VM met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ESTDD50VM |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beschrijving | SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $140.323 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | ESTDD50VM |
|---|---|
| Fabrikant | Carlo Gavazzi |
| Beschrijving | SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 222 pcs |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Serie | - |
| sensor Type | Humidity, Temperature |
| Output Type | RS-485 |
| Temperatuur | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| gedetailleerde beschrijving | Humidity, Temperature Sensor RS-485 Output |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Carlo Gavazzi-serie. We hebben nu 222-stukjes Carlo Gavazzi ESTDD50VM op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
ESTC5WA - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 5000PPM 4-20MA OUT - Op voorraad:
107
- Deel#:
ESTHD50V - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT - Op voorraad:
301
- Deel#:
ESTC5WAM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 5000PPM 4-20MA OUT - Op voorraad:
94
- Deel#:
ESTHW50A - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT - Op voorraad:
348
- Deel#:
ESTDW50ADM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
218
- Deel#:
ESTDW50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
232
- Deel#:
ESTHD50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
281
- Deel#:
ESTHW50ADM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT W/COM/DIS - Op voorraad:
231
- Deel#:
ESTHD50A - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT - Op voorraad:
351
- Deel#:
ESTC2WAM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 2000PPM 4-20MA OUT - Op voorraad:
82
- Deel#:
ESTC5WVM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 5000PPM 0-10V OUT - Op voorraad:
83
- Deel#:
ESTC5WV - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 5000PPM 0-10V OUT - Op voorraad:
93
- Deel#:
ESTC2WA - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 2000PPM 4-20MA OUT - Op voorraad:
103
- Deel#:
ESTDW50VM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
262
- Deel#:
ESTC2WVM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 2000PPM 0-10V OUT - Op voorraad:
91
- Deel#:
ESTC2WV - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/CO2 2000PPM 0-10V OUT - Op voorraad:
101
- Deel#:
ESTDW50VDM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 0-10V OUT W/COM - Op voorraad:
183
- Deel#:
ESTHD50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP RH 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
233
- Deel#:
ESTDD50AM - fabrikanten:
Carlo Gavazzi - Beschrijving:
SEN TEMP/DP TX 4-20MA OUT W/COM - Op voorraad:
240


