794249-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794249-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794249-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 794249-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | 10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 600 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.691 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 794249-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | 10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 51002 pcs |
| Data papier | 794249 Drawing |
| Categorie | Connectors, Interconnects |
| Serie | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Afstand tussen rijen | 0.163" (4.14mm) |
| toonhoogte | 0.163" (4.14mm) |
| Packaging | Bulk |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 10 |
| Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Latch Lock |
| gedetailleerde beschrijving | 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| contact type | Female Socket |
| Contact Termination | Crimp |
| connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 51002-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 794249-1 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
794242-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
69939
- Deel#:
794240-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
122590
- Deel#:
79425-106HLF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
312367
- Deel#:
79425-110HLF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
165126
- Deel#:
794237-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Op voorraad:
184362
- Deel#:
794241-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Op voorraad:
92218
- Deel#:
794239-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Op voorraad:
141026
- Deel#:
79425-120HLF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - Op voorraad:
76628
- Deel#:
794243-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
121956
- Deel#:
794245-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
75340
- Deel#:
794246-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
64094
- Deel#:
794244-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
119900
- Deel#:
794238-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
96316

