794244-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794244-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794244-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 794244-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | 06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Niet van toepassing / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.419 | $0.37 | $0.319 | $0.261 | ||
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
| $0.232 | $0.203 | $0.193 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 794244-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | 06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Niet van toepassing / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 119900 pcs |
| Data papier | 794244 Drawing |
| Productfoto | 794244-1.jpg |
| Categorie | Connectors, Interconnects |
| Serie | MATE-N-LOK II |
| Afstand tussen rijen | 0.163" (4.14mm) |
| toonhoogte | 0.163" (4.14mm) |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | A116741 |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 6 |
| Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Not applicable / RoHS Compliant |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Locking Ramp |
| gedetailleerde beschrijving | 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| contact type | Male Pin |
| Contact Termination | Crimp |
| connector Type | Receptacle |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 119900-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 794244-1 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
794241-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Op voorraad:
92218
- Deel#:
794243-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
121956
- Deel#:
794236-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - Op voorraad:
99538
- Deel#:
794238-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
96316
- Deel#:
794245-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
75340
- Deel#:
794237-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Op voorraad:
184362
- Deel#:
794231-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN SOCKET 16-20AWG TIN CRIMP - Op voorraad:
245905
- Deel#:
79425-110HLF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
165126
- Deel#:
794242-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
69939
- Deel#:
79425-106HLF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
312367
- Deel#:
794249-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
51002
- Deel#:
794246-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
64094
- Deel#:
794239-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Op voorraad:
141026
- Deel#:
794231-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Op voorraad:
174017
- Deel#:
794240-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
122590
