794206-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794206-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794206-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 794206-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.313 | $1.259 | $1.154 | $1.102 | $1.049 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.918 | $0.892 | $0.761 | $0.708 | ||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 794206-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 49450 pcs |
| Data papier | 794206 Drawing |
| Productfoto | 794206-1-001.jpg , 794206-1-002.jpg , 794206-1-003.jpg |
| Categorie | Connectors, Interconnects |
| Serie | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Afstand tussen rijen | 0.163" (4.14mm) |
| toonhoogte | 0.163" (4.14mm) |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | 7942061 A25716 |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities | 16 |
| Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Latch Lock |
| gedetailleerde beschrijving | 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| contact type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 49450-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 794206-1 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
794215-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
63900
- Deel#:
794196-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
79722
- Deel#:
794201-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
58948
- Deel#:
794212-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
64080
- Deel#:
794203-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
82486
- Deel#:
794205-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83288
- Deel#:
794207-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
87525
- Deel#:
794208-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
71917
- Deel#:
794199-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
85087
- Deel#:
794197-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
61709
- Deel#:
794209-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
60493
- Deel#:
794216-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - Op voorraad:
1023342
- Deel#:
794210-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
66992
- Deel#:
794213-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
49222
- Deel#:
794214-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
47363
- Deel#:
794202-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
78500
- Deel#:
794204-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76478
- Deel#:
794211-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
55543
- Deel#:
794200-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83276
- Deel#:
794198-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76313
