794200-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794200-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 794200-1 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 794200-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.532 | $0.485 | $0.455 | $0.435 | $0.415 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.376 | $0.346 | $0.297 | $0.277 | ||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 794200-1 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 83276 pcs |
| Data papier | 794200 |
| Productfoto | 794200-1-001.jpg , 794200-1-002.jpg , 794200-1-003.jpg |
| Categorie | Connectors, Interconnects |
| Serie | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Afstand tussen rijen | 0.163" (4.14mm) |
| toonhoogte | 0.163" (4.14mm) |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | A25709 |
| Aantal rijen | 3 |
| Aantal posities | 12 |
| Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Latch Lock |
| gedetailleerde beschrijving | 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| contact type | Male or Female |
| Contact Termination | Crimp |
| connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 83276-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 794200-1 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
794190-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
111429
- Deel#:
794199-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
85087
- Deel#:
794204-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76478
- Deel#:
794197-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
61709
- Deel#:
794192-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
57946
- Deel#:
794194-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
74211
- Deel#:
794202-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
78500
- Deel#:
794201-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
58948
- Deel#:
794205-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83288
- Deel#:
794208-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
71917
- Deel#:
794196-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
79722
- Deel#:
794209-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
60493
- Deel#:
794210-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
66992
- Deel#:
794207-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
87525
- Deel#:
794198-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76313
- Deel#:
794195-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
84724
- Deel#:
794193-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
89907
- Deel#:
794191-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
80476
- Deel#:
794203-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
82486
- Deel#:
794206-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
49450
