PQ7DV10
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ7DV10 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ7DV10 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ7DV10 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ7DV10 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5799 pcs |
| Data papier | PQ7DV10 |
| Productfoto | PQ7DV10.jpg |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Spanningsuitval (Max) | 0.5V @ 10A |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Leverancier Device Pakket | TO-3P |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | TO-3P-3, SC-65-3 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Andere namen | 425-1754-5 |
| Temperatuur | -20°C ~ 80°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 7 V 10A TO-3P |
| Current - Output | 10A |
| Beheersfuncties | Enable |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5799-stukjes Sharp Microelectronics PQ7DV10 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
RT9193-25GB - fabrikanten:
Richtek - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5 - Op voorraad:
483600
- Deel#:
PQ7DV10J000H - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Op voorraad:
5965
- Deel#:
TLV70019DDCR - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 - Op voorraad:
320099
- Deel#:
PQ7DV5 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Op voorraad:
5376
- Deel#:
PQ7DV10B - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Op voorraad:
5286
- Deel#:
NCP103AMX350TCG - fabrikanten:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3.5V 150MA 4UDFN - Op voorraad:
891582
- Deel#:
MIC39150-2.5WU-TR - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-3 - Op voorraad:
42401
- Deel#:
TC2014-2.7VCTTR - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.7V 50MA SOT23-5 - Op voorraad:
235566
- Deel#:
MIC37300-1.5BR TR - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.5V 3A SPAK-3 - Op voorraad:
44857
- Deel#:
PQ7DV5J0000H - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 5A TO3P - Op voorraad:
5564
- Deel#:
S-1312D27-A4T2U3 - fabrikanten:
SII Semiconductor Corporation - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.7V 150MA HSNT4-B - Op voorraad:
239676
- Deel#:
TL780-15KCS - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC REG LINEAR 15V 1.5A TO220-3 - Op voorraad:
179740
- Deel#:
MCP1825ST-3002E/EB - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3V 500MA 3DDPAK - Op voorraad:
82323
- Deel#:
LD39030DTPU33R - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4DFN - Op voorraad:
643812
- Deel#:
TPS73733DCQR - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223-6 - Op voorraad:
96439
- Deel#:
PQ7DV10BJ00H - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 10A TO3P - Op voorraad:
5218
- Deel#:
PQ7RV4 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Op voorraad:
5085
- Deel#:
NCP4671DSN13T1G - fabrikanten:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.3V 400MA SOT23-5 - Op voorraad:
121266
- Deel#:
PQ7L2020BP - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC LED DRIVER 500MA 6SMD - Op voorraad:
4985
- Deel#:
PQ7RV4J0000H - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LIN POS ADJ 4.6A TO220-4 - Op voorraad:
4157
