PQ025EZ1HZZ
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ025EZ1HZZ met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ025EZ1HZZ met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ025EZ1HZZ |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ025EZ1HZZ |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5699 pcs |
| Productfoto | PQ025EZ1HZZ.jpg |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Spanningsuitval (Max) | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Leverancier Device Pakket | SC-63 |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Andere namen | 425-1574-5 |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SC-63 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Output | 1.5A |
| Beheersfuncties | Enable |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5699-stukjes Sharp Microelectronics PQ025EZ1HZZ op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
PQ025EH02ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 - Op voorraad:
4840
- Deel#:
PQ025EZ02ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - Op voorraad:
5163
- Deel#:
PQ025Y3H3ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A TO263 - Op voorraad:
4304
- Deel#:
PQ025Y3H3ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Op voorraad:
61882
- Deel#:
PQ025ENA1ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Op voorraad:
4445
- Deel#:
PQ025EZ02ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 2A SC63 - Op voorraad:
95910
- Deel#:
PQ025EZ01ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Op voorraad:
4051
- Deel#:
PQ025EZ1HZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SC63 - Op voorraad:
5965
- Deel#:
PQ025EZ5MZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - Op voorraad:
68138
- Deel#:
PQ025EZ5MZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - Op voorraad:
4246
- Deel#:
PQ025EN5MZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SC63 - Op voorraad:
5746
- Deel#:
PQ025Y053ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 5A SC63 - Op voorraad:
5716
- Deel#:
PQ030EN5MZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3V 500MA SC63 - Op voorraad:
5974
- Deel#:
PQ025EZ01ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Op voorraad:
5263
- Deel#:
PQ025Y3H3ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 3.5A SC63 - Op voorraad:
5357
- Deel#:
PQ025ENA1ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Op voorraad:
94398
- Deel#:
PQ030EZ01ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 3V 1A SC63 - Op voorraad:
82779
- Deel#:
PQ025EH02ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 2A TO263 - Op voorraad:
5939
- Deel#:
PQ025Y053ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263 - Op voorraad:
5372
- Deel#:
PQ025EZ01ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63 - Op voorraad:
5062
