PQ018EF02SZH
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018EF02SZH met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018EF02SZH met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ018EF02SZH |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.8V 2A TO220-4 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5222 pcs |
| Data papier | PQyyyEF02SZH Series |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Spanningsuitval (Max) | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Leverancier Device Pakket | TO-220-4 |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A TO-220-4 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Output | 2A |
| Beheersfuncties | Enable |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5222-stukjes Sharp Microelectronics PQ018EF02SZH op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
PQ015YZ01ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Op voorraad:
77995
- Deel#:
PQ018EH02ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Op voorraad:
77417
- Deel#:
PQ018EH02ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Op voorraad:
5184
- Deel#:
PQ018EH01ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Op voorraad:
4413
- Deel#:
PQ015Y3H3ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - Op voorraad:
4351
- Deel#:
PQ018EH02ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 2A TO263 - Op voorraad:
89979
- Deel#:
PQ015YZ5MZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Op voorraad:
5513
- Deel#:
PQ018ENA1ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Op voorraad:
4627
- Deel#:
PQ018EH01ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Op voorraad:
93132
- Deel#:
PQ015Y3H3ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A TO263 - Op voorraad:
59314
- Deel#:
PQ015YZ5MZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Op voorraad:
143634
- Deel#:
PQ018EH01ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 - Op voorraad:
77029
- Deel#:
PQ015YZ01ZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 - Op voorraad:
4689
- Deel#:
PQ018EN01ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Op voorraad:
111717
- Deel#:
PQ018EF01SZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Op voorraad:
5061
- Deel#:
PQ018EF01SZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A TO220-4 - Op voorraad:
5481
- Deel#:
PQ018EN5MZZH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO263 - Op voorraad:
5284
- Deel#:
PQ015YZ5MZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 - Op voorraad:
147406
- Deel#:
PQ015Y3H3ZZ - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.5V 3.5A SC63 - Op voorraad:
72278
- Deel#:
PQ018ENA1ZPH - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 - Op voorraad:
4799

