PQ015EF01SZH
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ015EF01SZH met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ015EF01SZH met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.428 | $0.378 | $0.342 | $0.299 | ||
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.262 | $0.232 | $0.183 | $0.171 | ||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ015EF01SZH |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-4 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 124098 pcs |
| Data papier | PQyyyEF01SZH Series |
| Productfoto | PQ015EF01SZH.jpg |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Spanningsuitval (Max) | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Leverancier Device Pakket | TO-220-4 |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | TO-220-4 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Andere namen | 425-2220-5 |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220-4 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 2mA |
| Current - Output | 1A |
| Beheersfuncties | Enable |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 124098-stukjes Sharp Microelectronics PQ015EF01SZH op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
653V4476A3T - fabrikanten:
CTS Electronic Components - Beschrijving:
OSC XO 44.7360MHZ LVDS SMD - Op voorraad:
28839
