PC4N300NSZX
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PC4N300NSZX met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PC4N300NSZX met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | PC4N300NSZX |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4693 pcs |
| Categorie | isolatoren |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Voltage - Isolatie | 1500Vrms |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | - |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) | - |
| Leverancier Device Pakket | 6-DIP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads |
| Output Type | Darlington with Base |
| Andere namen | 425-1786-5 |
| Temperatuur | - |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Input Type | DC |
| gedetailleerde beschrijving | Optoisolator Darlington with Base Output 1500Vrms 1 Channel 6-DIP |
| Huidige Transfer Ratio (Min) | 100% @ 10mA |
| Huidige Transfer Ratio (Max) | - |
| Current - Output / Channel | 100mA |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4693-stukjes Sharp Microelectronics PC4N300NSZX op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
OD4028-12LSS - fabrikanten:
Orion Fans - Beschrijving:
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
21296

