LQ121S1DG81
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ121S1DG81 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ121S1DG81 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $109.564 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | LQ121S1DG81 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 323 pcs |
| Categorie | Optoelectronics |
| Viewing Area | 246.00mm W x 184.50mm H |
| Touch screen | - |
| Serie | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafiek Kleur | Red, Green, Blue (RGB) |
| dot Size | - |
| dot Pixels | 800 x 600 (SVGA) |
| dot Pitch | 0.31mm W x 0.31mm H |
| Display-type | TFT - Color |
| Display Mode | Transmissive |
| Schermdiameter | 12.1" (307.34mm) |
| gedetailleerde beschrijving | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) |
| backlight | LED - White |
| Achtergrond kleur | - |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 323-stukjes Sharp Microelectronics LQ121S1DG81 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
LQ150X1LG91 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY XGA 15" - Op voorraad:
440
- Deel#:
LQ10D368 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Op voorraad:
4399
- Deel#:
LQ121S1LG41 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Op voorraad:
4132
- Deel#:
LQ104V1DG51 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Op voorraad:
5522
- Deel#:
LQ121S1LG84 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" - Op voorraad:
319
- Deel#:
LQ121S1LG88 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Op voorraad:
572
- Deel#:
LQ121K1LG52 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY WXGA1 12.1" - Op voorraad:
264
- Deel#:
LQ150X1LG98 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Op voorraad:
5385
- Deel#:
LQ104S1LG81 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4" - Op voorraad:
241
- Deel#:
LQ104V1LG81 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Op voorraad:
335
- Deel#:
LQ150X1LG96 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Op voorraad:
235
- Deel#:
LQ121S1DG41 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Op voorraad:
4360
- Deel#:
LQ104V1DG62 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 10.4" 640X480 VGA - Op voorraad:
324
- Deel#:
LQ121S1DC71 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Op voorraad:
5960
- Deel#:
LQ104S1DG34 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 10.4" 800X600 SVGA - Op voorraad:
4153
- Deel#:
LQ104V1DG81 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY VGA 10.4" - Op voorraad:
319
- Deel#:
LQ121S1LG86 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 800X600 SVGA - Op voorraad:
265
- Deel#:
LQ121X3LG02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 12.1" 1024X768 XGA - Op voorraad:
216
- Deel#:
LQ150X1LG11 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
TFT 15"LCD COLOR W/LED BCK LT - Op voorraad:
269
- Deel#:
LQ150X1LG82 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA - Op voorraad:
4623

