LQ057Q3DC03A
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ057Q3DC03A met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ057Q3DC03A met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 30 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $49.061 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | LQ057Q3DC03A |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 693 pcs |
| Data papier | LQ057Q3DC03(A) Specification |
| Categorie | Optoelectronics |
| Viewing Area | 115.20mm W x 86.40mm H |
| Touch screen | - |
| Serie | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Grafiek Kleur | Red, Green, Blue (RGB) |
| dot Size | - |
| dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| dot Pitch | 0.36mm W x 0.36mm H |
| Display-type | TFT - Color |
| Display Mode | Transmissive |
| Schermdiameter | 5.7" (144.78mm) |
| gedetailleerde beschrijving | Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA) |
| backlight | LED - White |
| Achtergrond kleur | - |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 693-stukjes Sharp Microelectronics LQ057Q3DC03A op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
LQ064V3DG06 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT - Op voorraad:
5687
- Deel#:
LQ065Y5DG03 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA - Op voorraad:
5780
- Deel#:
LQ050Y3DC01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Op voorraad:
6036
- Deel#:
LQ070Y3DG3A - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Op voorraad:
659
- Deel#:
LQ065Y5DZ01A - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 6.5" 800X400 WVGA - Op voorraad:
505
- Deel#:
LQ057Q3DC03 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" - Op voorraad:
680
- Deel#:
LQ057V3DG01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 5.7" 480X240 VGA - Op voorraad:
4976
- Deel#:
LQ065Y5DZ01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
TFT 6.5"LCD COLOR W/LED BCK LT - Op voorraad:
4004
- Deel#:
LQ050Q5DR01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 5.0" 320X240 QVGA - Op voorraad:
5476
- Deel#:
LQ070K1LX80 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 7.0" 800X1280 WXGA - Op voorraad:
4160
- Deel#:
LQ043Y1DX05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD DISP TFT 4.3" B/L - Op voorraad:
5623
- Deel#:
LQ070Y3DG3B - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA - Op voorraad:
684
- Deel#:
LQ043T1DG29 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Op voorraad:
2475
- Deel#:
LQ050Y3DC02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 5.0" 800X480 WVGA - Op voorraad:
1967
- Deel#:
LQ057Q3DC02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA - Op voorraad:
328
- Deel#:
LQ043T3DX04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA - Op voorraad:
4899
- Deel#:
LQ064V3DG01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 6.4" 640X480 VGA - Op voorraad:
5808
- Deel#:
LQ043Y1DY01 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Op voorraad:
1877
- Deel#:
LQ070Y3DG05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
TFT 7.0"LCD COLOR W/LED BCK LT - Op voorraad:
4375
- Deel#:
LQ043Y1DX07 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LCD TFT 4.3" 800X480 WVGA - Op voorraad:
1138

