GW6DGD30NFC
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW6DGD30NFC met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW6DGD30NFC met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GW6DGD30NFC |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED COB MEGA ZENIGATA WARM WHITE |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | GW6DGD30NFC |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED COB MEGA ZENIGATA WARM WHITE |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4412 pcs |
| Productfoto | GW6DGD30NFC.jpg |
| Categorie | Optoelectronics |
| Golflengte | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 37V |
| Kijk hoek | - |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Temperatuur - Test | - |
| Size / Dimension | 20.00mm L x 24.00mm W |
| Serie | Mega Zenigata |
| Packaging | Tray |
| Andere namen | 425-2831 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | - |
| Licht uitstralende oppervlakte (LES) | - |
| lens Type | Flat |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 1.80mm |
| Flux @ Huidige / Temperatuur - Test | - |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mega Zenigata White, Warm Rectangle |
| Current - Test | 950mA |
| Current - Max | 1.3A |
| Configuratie | Rectangle |
| Kleur | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 90 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4412-stukjes Sharp Microelectronics GW6DGD30NFC op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
VJ0805D221FXXAJ - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP CER 220PF 25V NP0 0805 - Op voorraad:
67981
