GW5SMC27P05
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW5SMC27P05 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW5SMC27P05 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | GW5SMC27P05 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4595 pcs |
| Categorie | Optoelectronics |
| Golflengte | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 9.8V |
| Kijk hoek | - |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Temperatuur - Test | 25°C |
| Size / Dimension | 8.00mm L x 12.00mm W |
| Serie | Petite Zenigata |
| Packaging | Tray |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 71 lm/W |
| Licht uitstralende oppervlakte (LES) | - |
| lens Type | Flat |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 1.80mm |
| Flux @ Huidige / Temperatuur - Test | 280 lm (Typ) |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Petite Zenigata White, Warm Rectangle |
| Current - Test | 400mA |
| Current - Max | 460mA |
| Configuratie | Rectangle |
| Kleur | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 80 |
| CCT (K) | 2700K |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4595-stukjes Sharp Microelectronics GW5SMC27P05 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GW5SMC35P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5601
- Deel#:
GW5SMC60P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5074
- Deel#:
GW5SMB50P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
4161
- Deel#:
GW5SGD50P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5260
- Deel#:
GW5SMB60P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5892
- Deel#:
GW5SGD35P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5790
- Deel#:
GW5SMB40P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Op voorraad:
4724
- Deel#:
GW5SGD40P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Op voorraad:
5273
- Deel#:
GW5SMB27P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5089
- Deel#:
GW5SMC50P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5171
- Deel#:
GW5SMC30P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
4263
- Deel#:
GW5SMD27P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
6044
- Deel#:
GW5SMB30P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5755
- Deel#:
GW5SMC27P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5862
- Deel#:
GW5SMC40P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Op voorraad:
4635
- Deel#:
GW5SMC50P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA COOL WHT - Op voorraad:
5050
- Deel#:
GW5SMC40P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT - Op voorraad:
4755
- Deel#:
GW5SMC30P0C - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5646
- Deel#:
GW5SGD30P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5067
- Deel#:
GW5SGD27P05 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED COB PETITE ZENIGATA WARM WHT - Op voorraad:
5012

