GW5BTF30K00
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW5BTF30K00 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW5BTF30K00 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GW5BTF30K00 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 3000K |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5247 pcs |
| Data papier | GW5BTF30K00 Spec. |
| Productfoto | GW5BTF30K00.jpg |
| Categorie | Optoelectronics |
| Golflengte | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 10.2V |
| Kijk hoek | - |
| Type | Chip On Board (COB) |
| Temperatuur - Test | 25°C |
| Size / Dimension | 15.00mm L x 12.00mm W |
| Serie | Mini Zenigata |
| Packaging | Tray |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 57 lm/W |
| Licht uitstralende oppervlakte (LES) | 8.90mm L x 7.90mm W |
| lens Type | Flat |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 1.60mm |
| Flux @ Huidige / Temperatuur - Test | 375 lm (Typ) |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Mini Zenigata White, Warm Rectangle |
| Current - Test | 640mA |
| Current - Max | 700mA |
| Configuratie | Rectangle |
| Kleur | White, Warm |
| CRI (Color Rendering Index) | 83 |
| CCT (K) | 3000K |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5247-stukjes Sharp Microelectronics GW5BTF30K00 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GW5BRC15L02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 4000K - Op voorraad:
5702
- Deel#:
GW5DGA30M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 3025K - Op voorraad:
5212
- Deel#:
GW5DGC27M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 2700K - Op voorraad:
5316
- Deel#:
GW5DGA40M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 4050K - Op voorraad:
5263
- Deel#:
GW5BTF40KH0 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 4000K - Op voorraad:
4622
- Deel#:
GW5BTC50K00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 5000K - Op voorraad:
5139
- Deel#:
GW5BQF15L0B - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 2700K - Op voorraad:
5683
- Deel#:
GW5BTF15L0B - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 3000K - Op voorraad:
4589
- Deel#:
GW5DGC30M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 25WATT ZENIGATA 3025K - Op voorraad:
5504
- Deel#:
GW5BRF15L0B - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7WATT ZENIGATA 4000K - Op voorraad:
5960
- Deel#:
GW5BTF27K00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 2700K - Op voorraad:
4744
- Deel#:
GW5BTF50K00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 6.7W MINI ZENIGATA 5000K - Op voorraad:
5308
- Deel#:
GW5BWF15L00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 7WATT ZENIGATA 5000K - Op voorraad:
5927
- Deel#:
GW5BTC15L02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6WATT ZENIGATA 3000K - Op voorraad:
5087
- Deel#:
GW5BTC27K00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 2700K - Op voorraad:
5082
- Deel#:
GW5BWC15L02 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.5W NORMAL WHITE - Op voorraad:
5866
- Deel#:
GW5BTC30K00 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 3000K - Op voorraad:
4466
- Deel#:
GW5DGA27M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 2700K - Op voorraad:
3985
- Deel#:
GW5DGA50M04 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 15WATT ZENIGATA 5000K - Op voorraad:
5882
- Deel#:
GW5BTC40KH0 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
LED MOD 3.6W MINI ZENIGATA 4000K - Op voorraad:
4650
