GP2Y0A02YK
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP2Y0A02YK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP2Y0A02YK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP2Y0A02YK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | SENSOR DIST MEASUR 150CM ANLG |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5555 pcs |
| Data papier | GP2Y0A02YK |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Output Difference (type) @ Distance | 2.05V @ 20 ~ 150cm |
| Voltage - Output (type) @ Distance | 400mV @ 150cm |
| Serie | - |
| detectieafstand | 20 ~ 150cm |
| Output Type | Analog |
| Andere namen | 425-1165 |
| Temperatuur | -10°C ~ 60°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Optical Sensor 20 ~ 150cm Analog Output |
| Current - Supply | 50mA |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5555-stukjes Sharp Microelectronics GP2Y0A02YK op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
800-80-006-30-001191 - fabrikanten:
Preci-Dip - Beschrijving:
CONN HDR 6POS 0.100 SMD - Op voorraad:
73823

