GP1UX501QS
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UX501QS met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UX501QS met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP1UX501QS |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP1UX501QS |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4715 pcs |
| Data papier | GP1UX50QS Series Spec |
| Productfoto | GP1UX501QS-001.jpg , GP1UX501QS-002.jpg |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 2.4V ~ 5.5V |
| Serie | - |
| detectieafstand | 8m |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | 425-1911 |
| oriëntering | Side View |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Current - Supply | 1.5mA |
| B.P.F. Center Frequency | 38.0kHz |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4715-stukjes Sharp Microelectronics GP1UX501QS op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GP1UX502RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Op voorraad:
5093
- Deel#:
GP1UX511QS - fabrikanten:
Socle Technology Corporation - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - Op voorraad:
142425
- Deel#:
GP1UX320RKS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
5786
- Deel#:
GP1UX312QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IR REMOTE RECEIVER 36.7KHZ 3-PIN - Op voorraad:
5434
- Deel#:
GP1UX500QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36KHZ - Op voorraad:
4165
- Deel#:
GP1UX31RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - Op voorraad:
5705
- Deel#:
GP1UX512RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RCVR REM CTRL 5V TOP 36.7KHZ - Op voorraad:
4193
- Deel#:
GP1UX312RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
4857
- Deel#:
GP1UX517RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RCVR REM CTRL 5V TOP 56.8KHZ - Op voorraad:
5449
- Deel#:
GP1UX317RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
4880
- Deel#:
GP1UX510RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 36KHZ - Op voorraad:
4268
- Deel#:
GP1UX31QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
5078
- Deel#:
GP1UX512QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 36.7KHZ - Op voorraad:
4440
- Deel#:
GP1UX511RK - fabrikanten:
Socle Technology Corporation - Beschrijving:
RECEIVER REM CTRL 5V TOP 38KHZ - Op voorraad:
4127
- Deel#:
GP1UX311RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
4887
- Deel#:
GP1UX51QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 40KHZ - Op voorraad:
4369
- Deel#:
GP1UX517QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RCVR REM CTRL 5V SIDE 56.8KHZ - Op voorraad:
3984
- Deel#:
GP1UX320QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
4976
- Deel#:
GP1UX317QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
4652
- Deel#:
GP1UX510QS - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REM CTRL 5V SIDE 36KHZ - Op voorraad:
4133
