GP1UE281XK
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UE281XK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UE281XK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP1UE281XK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP1UE281XK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4029 pcs |
| Data papier | GP1UE26-28XK/28YK Series |
| Productfoto | GP1UE281XK-001.jpg , GP1UE281XK-002.jpg |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 2.4V ~ 3.6V |
| Serie | - |
| detectieafstand | 10m |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | 425-1905 |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 10m Through Hole |
| Current - Supply | 600µA |
| B.P.F. Center Frequency | 38.0kHz |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4029-stukjes Sharp Microelectronics GP1UE281XK op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
MTMM-132-08-L-D-057 - fabrikanten:
Samtec, Inc. - Beschrijving:
2MM TERMINAL STRIP - Op voorraad:
12874
