GP1UE271RK0F
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UE271RK0F met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UE271RK0F met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP1UE271RK0F |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4400 pcs |
| Data papier | GP1UE27RK00F Series |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 2.7V ~ 5.5V |
| Serie | - |
| detectieafstand | 8m |
| Packaging | Bulk |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Remote Receiver Sensor, 38.0kHz 8m Through Hole |
| Current - Supply | 400µA |
| B.P.F. Center Frequency | 38.0kHz |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 4400-stukjes Sharp Microelectronics GP1UE271RK0F op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GP1UE271XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
5365
- Deel#:
GP1UE26XK00F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
5788
- Deel#:
GP1UE271XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
4349
- Deel#:
GP1UE267XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Op voorraad:
4590
- Deel#:
GP1UE277RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Op voorraad:
5884
- Deel#:
GP1UE26RK0VF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
4890
- Deel#:
GP1UE270RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
IC IR DETECTOR LV 36KHZ REMOTE - Op voorraad:
6013
- Deel#:
GP1UE267XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Op voorraad:
5236
- Deel#:
GP1UE271RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
111962
- Deel#:
GP1UE26XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
5733
- Deel#:
GP1UE270KKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
5403
- Deel#:
GP1UE277XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Op voorraad:
120206
- Deel#:
GP1UE270XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
4986
- Deel#:
GP1UE272XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
6027
- Deel#:
GP1UE274XKC4 - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
4528
- Deel#:
GP1UE26RK00F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
5186
- Deel#:
GP1UE26XK0VF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 40KHZ - Op voorraad:
5955
- Deel#:
GP1UE272RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE CTRL - Op voorraad:
5109
- Deel#:
GP1UE277RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 56.8KHZ - Op voorraad:
5950
- Deel#:
GP1UE271XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 3V 38KHZ - Op voorraad:
5267

