IME08-04NPSZC0S
SICK
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IME08-04NPSZC0S met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IME08-04NPSZC0S met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Fabrikant | SICK |
| Beschrijving | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.789 | $18.80 | $17.315 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.336 | $14.842 | $14.347 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | IME08-04NPSZC0S |
|---|---|
| Fabrikant | SICK |
| Beschrijving | SEN PROX PNP NO 4MM M12 |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 2512 pcs |
| Data papier | IME08-04NPSZC0S Datasheet |
| Productfoto | IME08-04NPSZC0S.jpg |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 10 V ~ 30 V |
| Klemtype | Connector |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | - |
| sensor Type | Inductive |
| detectieafstand | 0.157" (4mm) |
| response Frequency | 4kHz |
| Verpakking / doos | Cylinder, Threaded - M12 |
| Output Type | PNP-NO, 3-Wire |
| Andere namen | 1882-1219 |
| Temperatuur | -25°C ~ 75°C |
| Materiaal - Body | Nickel-Plated Brass |
| Ingress Protection | IP67 |
| Indicator | LED |
| gedetailleerde beschrijving | Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12 |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de SICK-serie. We hebben nu 2512-stukjes SICK IME08-04NPSZC0S op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
IME08-1B5NSZT0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX NPN NO 1.5MM M8 - Op voorraad:
2861
- Deel#:
IME08-04NPOZT0K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC M8 - Op voorraad:
1499
- Deel#:
IME08-04NPSZW2K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NO CB - Op voorraad:
1818
- Deel#:
IME08-1B5NOZT0K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NC M8 - Op voorraad:
1603
- Deel#:
IME08-1B5NOZW2K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT SHLD NPN NC 2M CB - Op voorraad:
1724
- Deel#:
IME08-04NPSZW2S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX UNSHLD PNP NO 2M CBL - Op voorraad:
1578
- Deel#:
IME08-04NNSZW2K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO CB - Op voorraad:
1691
- Deel#:
IME08-04NPSZT0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX PNP NO 4MM M8 - Op voorraad:
2651
- Deel#:
IME08-04NNSZW2S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M CBL - Op voorraad:
1983
- Deel#:
IME08-04NPOZW2S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL - Op voorraad:
1833
- Deel#:
IME08-1B5NSZT0K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT SHIELD NPN NO M8 - Op voorraad:
1637
- Deel#:
IME08-04NPOZT0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX UNSHIELDED PNP NC M8 - Op voorraad:
1910
- Deel#:
IME08-04NPSZT0K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX PNP NO 4MM M8 - Op voorraad:
2699
- Deel#:
IME08-04NPOZW2K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT UNSHLD PNP NC CB - Op voorraad:
1650
- Deel#:
IME08-1B5NOZT0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHIELD NPN NC M8 - Op voorraad:
1977
- Deel#:
IME08-04NNSZT0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX UNSHIELDED NPN NO M8 - Op voorraad:
1689
- Deel#:
IME08-04NNSZT0K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHRT UNSHLD NPN NO M8 - Op voorraad:
1812
- Deel#:
IME08-1B5NOZW2S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
SEN PROX SHIELD NPN NC 2M CBL - Op voorraad:
1564
- Deel#:
IME08-04NPOZW6K - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
PNP 10MCBLLE NC - Op voorraad:
1325
- Deel#:
IME08-04NPOZC0S - fabrikanten:
SICK - Beschrijving:
PNP NC M12 NON-FLUSH - Op voorraad:
1803
