EE-SPY302
Omron Automation & Safety
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EE-SPY302 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EE-SPY302 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | EE-SPY302 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation & Safety |
| Beschrijving | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.389 | $19.37 | $17.84 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.801 | $15.292 | $14.782 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | EE-SPY302 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation & Safety |
| Beschrijving | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 2552 pcs |
| Data papier | EE-SPY301-02/401-02 |
| Productfoto | EE-SPY302.jpg |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 5 V ~ 24 V |
| Serie | - |
| sensing Object | White Paper |
| sensing Method | Reflective, Diffuse |
| sensing Light | Infrared |
| detectieafstand | 0.197" (5mm) |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | PCB Mount |
| Uitgangsconfiguratie | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Andere namen | EE-SPY302-ND EESPY302 OR1045 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | Supports Connection With PLCs |
| gedetailleerde beschrijving | Reflective, Diffuse Optical Sensor 0.197" (5mm) White Paper PCB Mount |
| Current - Supply | 15mA |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Omron Automation & Safety-serie. We hebben nu 2552-stukjes Omron Automation & Safety EE-SPY302 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
EE-SPY401 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Op voorraad:
2377
- Deel#:
EE-SPY411 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Op voorraad:
2375
- Deel#:
EE-SPX741 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Op voorraad:
1268
- Deel#:
EE-SPX743 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Op voorraad:
1283
- Deel#:
EE-SPX840 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Op voorraad:
1501
- Deel#:
EE-SPY311 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Op voorraad:
2449
- Deel#:
EE-SPX613-2 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENS PHOTOMICRO LQUD LEVL 12-24V - Op voorraad:
766
- Deel#:
EE-SPX843 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Op voorraad:
863
- Deel#:
EE-SPY414 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
PHOTOINTERUPTER TRANSMISSIVE - Op voorraad:
2259
- Deel#:
EE-SPY801 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - Op voorraad:
754
- Deel#:
EE-SPX841 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Op voorraad:
1281
- Deel#:
EE-SPY301 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Op voorraad:
2513
- Deel#:
EE-SPY412 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Op voorraad:
2248
- Deel#:
EE-SPY312 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - Op voorraad:
2442
- Deel#:
EE-SPX742 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Op voorraad:
1220
- Deel#:
EE-SPX842 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - Op voorraad:
1687
- Deel#:
EE-SPY402 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - Op voorraad:
2624
- Deel#:
EE-SPX740 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - Op voorraad:
1380
- Deel#:
EE-SPY802 - fabrikanten:
Omron Automation & Safety - Beschrijving:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - Op voorraad:
935
