MS22ASW13
NKK Switches
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS22ASW13 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MS22ASW13 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MS22ASW13 |
|---|---|
| Fabrikant | NKK Switches |
| Beschrijving | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.059 | $2.016 | $1.926 | $1.702 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.68 | $1.658 | $1.366 | $1.277 | ||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MS22ASW13 |
|---|---|
| Fabrikant | NKK Switches |
| Beschrijving | SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 23574 pcs |
| Data papier | MS Series Miniature Slides Datasheet |
| Productfoto | MS22ASW13.jpg |
| Categorie | schakelaars |
| Nominale spanning - AC | 125V |
| Klemtype | PC Pin |
| switch Travel | 2.20mm |
| schakelfunctie | On-On |
| Serie | MS |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | MS22ASW13-RO MS22ASW13-RO-ND |
| Temperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Operating Force | - |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanische Life | 100,000 Cycles |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerken | Epoxy Sealed Terminals |
| elektrische Life | 25,000 Cycles |
| gedetailleerde beschrijving | Slide Switch DPDT Through Hole |
| Huidige score | 6A (AC) |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit | DPDT |
| actuator Type | Standard |
| actuator Materiaal | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| actuator Lengte | 5.10mm |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de NKK Switches-serie. We hebben nu 23574-stukjes NKK Switches MS22ASW13 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
SIT8209AI-G1-25E-166.660000X - fabrikanten:
SiTime - Beschrijving:
-40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1 - Op voorraad:
22222
