PIC24FJ64GA202-I/SS
Micrel / Microchip Technology
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PIC24FJ64GA202-I/SS met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PIC24FJ64GA202-I/SS met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Fabrikant | Micrel / Microchip Technology |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 282 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.014 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PIC24FJ64GA202-I/SS |
|---|---|
| Fabrikant | Micrel / Microchip Technology |
| Beschrijving | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 36893 pcs |
| Data papier | PIC24FJ128GA204 Family |
| Productfoto | PIC24FJ64GA202-I/SS.jpg |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Leverancier Device Pakket | 28-SSOP |
| Snelheid | 32MHz |
| Serie | PIC® XLP™ 24F |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Programmageheugentype | FLASH |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| randapparatuur | AES, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O | 21 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM Size | - |
| gedetailleerde beschrijving | PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP |
| gegevens Converters | A/D 10x10b/12b |
| Core Size | 16-Bit |
| Core Processor | PIC |
| connectiviteit | I²C, IrDA, LINbus, SmartCard, SPI, UART/USART |
| Base Part Number | PIC24FJ64GA202 |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Micrel / Microchip Technology-serie. We hebben nu 36893-stukjes Micrel / Microchip Technology PIC24FJ64GA202-I/SS op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
PIC24FJ64GA204-I/PT - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Op voorraad:
30780
- Deel#:
PIC24FJ64GA202T-I/SO - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Op voorraad:
36542
- Deel#:
PIC24FJ64GA204T-I/ML - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Op voorraad:
31530
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-I/SP - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Op voorraad:
27231
- Deel#:
PIC24FJ64GA204-E/ML - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Op voorraad:
31708
- Deel#:
PIC24FJ64GA110T-I/PF - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Op voorraad:
4731
- Deel#:
PIC24FJ64GA204-I/ML - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN - Op voorraad:
31097
- Deel#:
PIC24FJ64GA110-I/PT - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Op voorraad:
4713
- Deel#:
PIC24FJ64GA110T-I/PT - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP - Op voorraad:
5257
- Deel#:
PIC24FJ64GA204-E/PT - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Op voorraad:
25820
- Deel#:
PIC24FJ64GA202T-I/SS - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Op voorraad:
39346
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-E/SO - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Op voorraad:
30970
- Deel#:
PIC24FJ64GA306-I/MR - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFN - Op voorraad:
30973
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-E/SP - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP - Op voorraad:
30631
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-I/SO - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC - Op voorraad:
37721
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-E/MM - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Op voorraad:
34068
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-E/SS - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP - Op voorraad:
31564
- Deel#:
PIC24FJ64GA202T-I/MM - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Op voorraad:
33569
- Deel#:
PIC24FJ64GA204T-I/PT - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP - Op voorraad:
35889
- Deel#:
PIC24FJ64GA202-I/MM - fabrikanten:
Micrel / Microchip Technology - Beschrijving:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN - Op voorraad:
35002
