SBR-90-W65S-R71-NA101
Luminus Devices
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SBR-90-W65S-R71-NA101 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SBR-90-W65S-R71-NA101 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SBR-90-W65S-R71-NA101 |
|---|---|
| Fabrikant | Luminus Devices |
| Beschrijving | LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 50 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.363 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | SBR-90-W65S-R71-NA101 |
|---|---|
| Fabrikant | Luminus Devices |
| Beschrijving | LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1547 pcs |
| Data papier | SBT-90 DatasheetSBT-90 Binning, Labeling |
| Productfoto | SBR-90-W65S-R71-NA101.jpg |
| Categorie | Optoelectronics |
| Golflengte | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Kijk hoek | - |
| Type | LED Module |
| Temperatuur - Test | 40°C |
| Size / Dimension | 19.90mm Diameter |
| Serie | SBR-90 |
| Packaging | - |
| Andere namen | 1214-1149 SBR90W65SR71NA101 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lumens / Watt @ Current - Test | 52 lm/W |
| Licht uitstralende oppervlakte (LES) | 3.00mm L x 3.00mm W |
| lens Type | Flat |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte | 3.50mm |
| Flux @ Huidige / Temperatuur - Test | 1650 lm (1590 lm ~ 1710 lm) |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module SBR-90 White, Cool Starboard |
| Current - Test | 9A |
| Current - Max | 9A |
| Configuratie | Starboard |
| Kleur | White, Cool |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 (Typ) |
| CCT (K) | 6500K |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Luminus Devices-serie. We hebben nu 1547-stukjes Luminus Devices SBR-90-W65S-R71-NA101 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
SBR-90-WDLS-R71-NA150 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1710LM - Op voorraad:
2258
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-LB101 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4365
- Deel#:
SBR-90-WDLS-R71-MA150 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MOD WHITE - Op voorraad:
4660
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MA101 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4985
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-NA102 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Op voorraad:
1902
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MB102 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
5217
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-NA100 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
LED MOD SBR90 COOL WHT STARBOARD - Op voorraad:
2095
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MA102 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
5678
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MB101 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
5342
- Deel#:
SBR-EV-29-P-ML - fabrikanten:
3M - Beschrijving:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Op voorraad:
33563
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-LB100 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4323
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-NB101 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
1483
- Deel#:
SBR-90-WDLS-R71-NB150 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
1970
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MB100 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4996
- Deel#:
SBR-90-WDLS-R71-MB150 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MOD WHT 1590LM - Op voorraad:
5163
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-LB102 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4233
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-NB102 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
1382
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-MA100 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
4037
- Deel#:
SBR-90-W65S-R71-NB100 - fabrikanten:
Luminus Devices - Beschrijving:
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE - Op voorraad:
1723
- Deel#:
SBR-EV-29-P-MLC101 - fabrikanten:
3M - Beschrijving:
CONN SOCKET SAS 29POS VERT ELEV - Op voorraad:
38706
