CD74HCT541E
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CD74HCT541E met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CD74HCT541E met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CD74HCT541E |
|---|---|
| Fabrikant | N/A |
| Beschrijving | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 20 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.293 | $0.258 | $0.198 | $0.157 | $0.125 | |
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | CD74HCT541E |
|---|---|
| Fabrikant | N/A |
| Beschrijving | IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 156933 pcs |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket | 20-PDIP |
| Serie | 74HCT |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type | 3-State |
| Andere namen | 296-2127-5 74HCT541 CD74HCT541 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Type logica | Buffer, Non-Inverting |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Type | - |
| gedetailleerde beschrijving | Buffer, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP |
| Current - Output Hoog, Laag | 6mA, 6mA |
| Base Part Number | 74HCT541 |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de N/A-serie. We hebben nu 156933-stukjes N/A CD74HCT541E op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
CD74HCT4543EG4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BCD-7 LATCH/DECOD/DRVR 16-DIP - Op voorraad:
59893
- Deel#:
CD74HCT541M96E4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
186347
- Deel#:
CD74HCT4543E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BCD-7 LATCH/DECOD/DRVR 16-DIP - Op voorraad:
78816
- Deel#:
CD74HCT540M96 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
143328
- Deel#:
CD74HCT564E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP - Op voorraad:
60025
- Deel#:
CD74HCT534E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP - Op voorraad:
77870
- Deel#:
CD74HCT563E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC LATCH LOG OCTAL INV 3ST 20DIP - Op voorraad:
189596
- Deel#:
CD74HCT541EG4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP - Op voorraad:
176990
- Deel#:
CD74HCT563ME4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC LATCH LOG OCT INV 3ST 20SOIC - Op voorraad:
212211
- Deel#:
CD74HCT563MG4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC LATCH LOG OCT INV 3ST 20SOIC - Op voorraad:
256564
- Deel#:
CD74HCT540M - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
144908
- Deel#:
CD74HCT533EG4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC OCT TRANSP LTCH INV 3ST 20DIP - Op voorraad:
93096
- Deel#:
CD74HCT541M96G4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
223475
- Deel#:
CD74HCT541M - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
153480
- Deel#:
CD74HCT4538MT - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC MULTIVIBRATOR DUAL MON 16SOIC - Op voorraad:
119080
- Deel#:
CD74HCT541M96 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC - Op voorraad:
204365
- Deel#:
CD74HCT563M - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC OCT TRANSP INV LATCH 20-SOIC - Op voorraad:
211714
- Deel#:
CD74HCT540EG4 - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP - Op voorraad:
130195
- Deel#:
CD74HCT533E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC OCT TRANSP LTCH INV 3ST 20DIP - Op voorraad:
78639
- Deel#:
CD74HCT540E - fabrikanten:
N/A - Beschrijving:
IC BUFFER INVERT 5.5V 20DIP - Op voorraad:
133921

