X9317TS8Z-2.7
Intersil
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop X9317TS8Z-2.7 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop X9317TS8Z-2.7 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Fabrikant | Intersil |
| Beschrijving | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Fabrikant | Intersil |
| Beschrijving | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 25609 pcs |
| Data papier | X9317 |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) |
| Voltage - Levering | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerantie | ±20% |
| Temperatuurcoëfficiënt (Type) | ±300 ppm/°C |
| taps | Linear |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | XDCP™ |
| Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ) | 400 |
| Weerstand (Ohm) | 100k |
| Packaging | Tube |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kranen | 100 |
| Aantal circuits | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| geheugen | Non-Volatile |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Interface | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Configuratie | Potentiometer |
| Base Part Number | X9317 |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Intersil-serie. We hebben nu 25609-stukjes Intersil X9317TS8Z-2.7 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
X9317TS8IZ-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5380
- Deel#:
X9317TS8I-2.7 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5174
- Deel#:
X9317TS8-2.7T2 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
4452
- Deel#:
X9317TV8IT1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
4831
- Deel#:
X9317TV8I-2.7T2 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
4866
- Deel#:
X9317TS8I-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5369
- Deel#:
X9317TV8-2.7T2 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
4528
- Deel#:
X9317TV8-2.7 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
4013
- Deel#:
X9317TS8-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5978
- Deel#:
X9317TS8IZ - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
4352
- Deel#:
X9317TS8I-2.7T2 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5407
- Deel#:
X9317TS8Z - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
25341
- Deel#:
X9317TS8IZ-2.7 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
4966
- Deel#:
X9317TV8I-2.7 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
5694
- Deel#:
X9317TV8I-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
4827
- Deel#:
X9317TV8-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - Op voorraad:
5510
- Deel#:
X9317TS8Z-2.7T1 - fabrikanten:
Intersil - Beschrijving:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - Op voorraad:
5754

