B41044A9227M
EPCOS
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41044A9227M met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41044A9227M met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B41044A9227M |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B41044A9227M |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4408 pcs |
| Data papier | B41044, B43044 Series |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie | B41044 |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 1.048A @ 100kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Andere namen | B41044A9227M000 |
| Temperatuur | - |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.295" (7.50mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie | 70 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 220µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de EPCOS-serie. We hebben nu 4408-stukjes EPCOS B41044A9227M op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
B41044A9475M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
5827
- Deel#:
B41044A9477M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4004
- Deel#:
B41231A128M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP - Op voorraad:
63367
- Deel#:
B41044A9336M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
5957
- Deel#:
B41044B7108M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
4239
- Deel#:
B41044A8337M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL - Op voorraad:
6047
- Deel#:
B41044A9157M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
5528
- Deel#:
B41112A4106M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
5573
- Deel#:
B41044A9225M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4227
- Deel#:
B41044A8477M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL - Op voorraad:
6006
- Deel#:
B41044A8475M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL - Op voorraad:
5771
- Deel#:
B41044A9335M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4240
- Deel#:
B41044A8476M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL - Op voorraad:
6008
- Deel#:
B41044A9106M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4666
- Deel#:
B41044A9337M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4715
- Deel#:
B41044A9107M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
5517
- Deel#:
B41044A9226M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
5771
- Deel#:
B41231A0188M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP - Op voorraad:
72087
- Deel#:
B41044A9476M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
4901
- Deel#:
B41044A8687M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL - Op voorraad:
4902

