B41042A4828M
EPCOS
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41042A4828M met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41042A4828M met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B41042A4828M |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B41042A4828M |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 8200UF 20% 16V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4525 pcs |
| Data papier | B41042 Series |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 16V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie | B41042 |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 2.737A @ 120Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 3.041A @ 100kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Andere namen | B41042A4828M000 |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.295" (7.50mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie | 35 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 8200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 8200µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de EPCOS-serie. We hebben nu 4525-stukjes EPCOS B41042A4828M op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
B41042A5187M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4441
- Deel#:
B41042A4686M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
5735
- Deel#:
B41042A5157M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4172
- Deel#:
B41042A5188M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
5330
- Deel#:
B41042A5128M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4167
- Deel#:
B41042A5158M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4540
- Deel#:
B41042A4567M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4200
- Deel#:
B41042A4688M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4177
- Deel#:
B41042A5277M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
5525
- Deel#:
B41042A5278M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4230
- Deel#:
B41042A477M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL - Op voorraad:
5111
- Deel#:
B41042A4827M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4156
- Deel#:
B41042A4687M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4358
- Deel#:
B41042A475M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 80V RADIAL - Op voorraad:
5363
- Deel#:
B41042A476M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL - Op voorraad:
4386
- Deel#:
B41042A5227M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4943
- Deel#:
B41042A4568M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4684
- Deel#:
B41042A5108M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
6043
- Deel#:
B41042A4826M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
4413
- Deel#:
B41042A5228M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
4199

