ST26ED00
E-Switch
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST26ED00 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ST26ED00 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | ST26ED00 |
|---|---|
| Fabrikant | E-Switch |
| Beschrijving | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.187 | $2.078 | $2.023 | $1.968 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $1.913 | $1.804 | $1.531 | $1.449 | ||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | ST26ED00 |
|---|---|
| Fabrikant | E-Switch |
| Beschrijving | SWITCH TOGGLE DPST-NO 20A 125V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 24143 pcs |
| Data papier | ST26ED00 DrawingST2 Series Datasheet |
| Productfoto | ST26ED00-001.jpg , ST26ED00-002.jpg |
| Categorie | schakelaars |
| Nominale spanning - AC | 125V |
| Klemtype | Screw Terminal |
| schakelfunctie | Off-Mom |
| Serie | ST2, LAMB |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 12.00mm Dia |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | 34-ST26ED00 EG4827 |
| Temperatuur | -20°C ~ 85°C |
| montage Type | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Verlichting | Non-Illuminated |
| Kenmerken | - |
| elektrische Life | 6,000 Cycles |
| gedetailleerde beschrijving | Toggle Switch DPST-NO Panel Mount |
| Huidige score | 20A (AC) |
| Circuit | DPST-NO |
| bus Thread | M12 x 1 |
| actuator Type | Standard Round |
| actuator Materiaal | Brass, Nickel Plated |
| actuator Lengte | 17.50mm |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de E-Switch-serie. We hebben nu 24143-stukjes E-Switch ST26ED00 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
ST2600C26R0 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
SCR PHASE CONT 2600V 4800A R-PUK - Op voorraad:
4923
- Deel#:
ST26L5S5ZQJ3J9662 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - Op voorraad:
4394
- Deel#:
ST26C31BTR - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 TSSOP - Op voorraad:
184860
- Deel#:
ST26C31BN - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 DIP - Op voorraad:
96169
- Deel#:
ST26C32ABN - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-DIP - Op voorraad:
150134
- Deel#:
ST26L5S5ZQJ3J9622 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH ROCKER SP3T 6A 125V - Op voorraad:
3984
- Deel#:
ST26L3S3V1B - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V - Op voorraad:
4227
- Deel#:
ST26C32ABTR - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-TSSOP - Op voorraad:
180861
- Deel#:
ST26025A - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
TRANS PNP DARL 100V 20A TO-3 - Op voorraad:
54940
- Deel#:
ST26C32ABDR - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC LINE RCVR QUAD DIFF 16-SOIC - Op voorraad:
182682
- Deel#:
ST26C31BDR - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
IC DRIVER QUAD DIF LINE 16 SOIC - Op voorraad:
144108
