P4SMA220A BK
Central Semiconductor
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P4SMA220A BK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P4SMA220A BK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | P4SMA220A BK |
|---|---|
| Fabrikant | Central Semiconductor |
| Beschrijving | TVS DIODE 400MW SMA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | P4SMA220A BK |
|---|---|
| Fabrikant | Central Semiconductor |
| Beschrijving | TVS DIODE 400MW SMA |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5936 pcs |
| Data papier | P4SMA5.0A to P4SMA220A |
| Categorie | Circuit Protection |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 220V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 356V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 242V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SMA |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Andere namen | P4SMA220A BK-ND P4SMA220ABK |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.1A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Central Semiconductor-serie. We hebben nu 5936-stukjes Central Semiconductor P4SMA220A BK op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
P4SMA210A BK - fabrikanten:
Central Semiconductor - Beschrijving:
TVS DIODE 400MW SMA - Op voorraad:
4357
- Deel#:
P4SMA220A TR13 - fabrikanten:
Central Semiconductor - Beschrijving:
TVS DIODE 400MW SMA - Op voorraad:
385488
- Deel#:
P4SMA220A-E3/61 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
398040
- Deel#:
P4SMA220CA - fabrikanten:
Bourns, Inc. - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
355539
- Deel#:
P4SMA22 - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
TVS DIODE 18.8V 32.13V DO214AC - Op voorraad:
435785
- Deel#:
P4SMA220C - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 344.4V DO214AC - Op voorraad:
5045
- Deel#:
P4SMA220CA - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
346877
- Deel#:
P4SMA220A-E3/5A - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
465898
- Deel#:
P4SMA20CAHM2G - fabrikanten:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Beschrijving:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AC - Op voorraad:
598556
- Deel#:
P4SMA220A - fabrikanten:
Bourns, Inc. - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
671922
- Deel#:
P4SMA220A-M3/61 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
602497
- Deel#:
P4SMA210CA TR13 - fabrikanten:
Central Semiconductor - Beschrijving:
TVS DIODE 400MW SMA - Op voorraad:
5440
- Deel#:
P4SMA210CA BK - fabrikanten:
Central Semiconductor - Beschrijving:
TVS DIODE 400MW SMA - Op voorraad:
4016
- Deel#:
P4SMA210A TR13 - fabrikanten:
Central Semiconductor - Beschrijving:
TVS DIODE 400MW SMA - Op voorraad:
426738
- Deel#:
P4SMA220A - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
300006
- Deel#:
P4SMA220A-M3/5A - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
641356
- Deel#:
P4SMA220AHE3/61 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
380036
- Deel#:
P4SMA220 - fabrikanten:
Hamlin / Littelfuse - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 344.4V DO214AC - Op voorraad:
305378
- Deel#:
P4SMA220AHE3/5A - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
TVS DIODE 185V 328V DO214AC - Op voorraad:
389743
- Deel#:
P4SMA20CAHR3G - fabrikanten:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Beschrijving:
TVS DIODE 17.1V 27.7V DO214AC - Op voorraad:
436059
