QS1 KQS1 BK N C
C&K
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop QS1 KQS1 BK N C met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop QS1 KQS1 BK N C met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beschrijving | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.834 | $14.294 | $13.695 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $12.839 | $12.411 | $11.726 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | QS1 KQS1 BK N C |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beschrijving | SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 3144 pcs |
| Data papier | QS, RS Switch Modules Datasheet |
| Productfoto | QS1 KQS1 BK N C.jpg |
| Categorie | schakelaars |
| Nominale spanning - DC | 30V |
| Voltage - Levering | - |
| Type | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Klemtype | Card Edge |
| schakelfunctie | 4-Way Directional |
| Serie | QS |
| Paneeluitsparing Dimensions | - |
| uitgang | Digital (Mechanical Switch) |
| Andere namen | *QS1 K*QS1 BK N C *QS1 KQS1 BK N C 840300-0501 CKN9538 QS1KQS1BKNC |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| Operating Force | - |
| montage Type | Panel Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| mechanische Life | 1,000,000 Cycles |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Functies, Extra | - |
| Kenmerken | - |
| elektrische Life | 1,000,000 Cycles |
| gedetailleerde beschrijving | Navigation Switch, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output |
| Huidige score | 100mA (DC) |
| Contact Material | - |
| Contact Finish | - |
| actuator Type | Rocker |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de C&K-serie. We hebben nu 3144-stukjes C&K QS1 KQS1 BK N C op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
QS10.241-A1 - fabrikanten:
PULS, LP - Beschrijving:
AC/DC CONVERTER 24V 240W - Op voorraad:
174
- Deel#:
QS101XXB24 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED BL 24V SLDR - Op voorraad:
32180
- Deel#:
QS1 KQS1 BK S C - fabrikanten:
C&K - Beschrijving:
SWITCH NAVIG ROCKER 100MA 30V - Op voorraad:
4551
- Deel#:
QS101XXHG110 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 110V - Op voorraad:
36916
- Deel#:
QS10.481-D1 - fabrikanten:
PULS - Beschrijving:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Op voorraad:
191
- Deel#:
QS10.121-A1 - fabrikanten:
PULS - Beschrijving:
DIN RAIL PWR SUPPLY 180W 12V 15A - Op voorraad:
158
- Deel#:
QS101XXB12 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED BL 12V SLDR - Op voorraad:
31827
- Deel#:
QS10.241-C1 - fabrikanten:
PULS - Beschrijving:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Op voorraad:
223
- Deel#:
QS10.241-D1 - fabrikanten:
PULS - Beschrijving:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 24V 10A - Op voorraad:
274
- Deel#:
QS101XXHB220 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 220V - Op voorraad:
23818
- Deel#:
QS101XXHG220 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED HI GRN 220V - Op voorraad:
44988
- Deel#:
QS101XXHB110 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED HI BLU 110V - Op voorraad:
25089
- Deel#:
QS101XXG24 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED GR 24V SLDR - Op voorraad:
49465
- Deel#:
QS101XXG12 - fabrikanten:
APEM Inc. - Beschrijving:
INDICATOR 10MM FIXED GR 12V SLDR - Op voorraad:
48368
- Deel#:
QS10.481-A1 - fabrikanten:
PULS - Beschrijving:
DIN RAIL PWR SUPPLY 240W 48V 5A - Op voorraad:
167
