6220UL 007U1000
Belden
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6220UL 007U1000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6220UL 007U1000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 6220UL 007U1000 |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | CBL 2COND 16AWG FLRST |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $99.689 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 6220UL 007U1000 |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | CBL 2COND 16AWG FLRST |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 370 pcs |
| Data papier | 6220UL Series Datasheet |
| Categorie | Kabels, draden |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Spanning | 300V |
| Shield Type | - |
| Shield Materiaal | - |
| Shield Coverage | - |
| Serie | - |
| Andere namen | BEL8544-1000 |
| Temperatuur | 0°C ~ 75°C |
| Aantal geleiders | 2 |
| Lengte | 1000.0' (304.8m) |
| Jacket Kleur | Violet |
| Jacket (isolatie) Dikte | 0.0150" (0.381mm) |
| Jacket (isolatie) Materiaal | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC), Plenum |
| Jacket (isolatie) Diameter | 0.166" (4.22mm) |
| gedetailleerde beschrijving | 2 Conductor Multi-Conductor Cable Violet 16 AWG 1000.0' (304.8m) |
| dirigent Strand | Solid |
| conductor Material | Copper, Bare |
| conductor Insulation | Low Smoke Poly-Vinyl Chloride (LSPVC) |
| Cable Type | Multi-Conductor |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Belden-serie. We hebben nu 370-stukjes Belden 6220UL 007U1000 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
622122-BB-NA - fabrikanten:
Carling Technologies - Beschrijving:
SWITCH ROCKER SPST 12A 125V - Op voorraad:
26684
- Deel#:
6221 - fabrikanten:
Pomona Electronics - Beschrijving:
TIP STAIN-STEEL SHARP-PT .06"DMM - Op voorraad:
4173
- Deel#:
6220UL 002U1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
390
- Deel#:
6220UL 0041000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
380
- Deel#:
6220UL 004C500 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
467
- Deel#:
6221BG - fabrikanten:
Aavid Thermalloy - Beschrijving:
THM,16555B REV D-G - Op voorraad:
18999
- Deel#:
6220UL 002A1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
335
- Deel#:
6220UL 004U1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
326
- Deel#:
62214-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN TERM BRUSH 17-22AWG CRIMP - Op voorraad:
403925
- Deel#:
6222 - fabrikanten:
Pomona Electronics - Beschrijving:
TIP STANDARD BRASS .06" DMM - Op voorraad:
5988
- Deel#:
6220UL 0091000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
311
- Deel#:
6220UL D15U1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
344
- Deel#:
6220UL 0101000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
365
- Deel#:
6220UL 001U1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
325
- Deel#:
6220UL D151000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
370
- Deel#:
6220UL 003U1000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
341
- Deel#:
6220UL 002500 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
881
- Deel#:
6220UL 0021000 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
296
- Deel#:
6220UL 003C500 - fabrikanten:
Belden - Beschrijving:
CBL 2COND 16AWG FLRST - Op voorraad:
464

