PXF4055AAB
Arcolectric (Bulgin)
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PXF4055AAB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PXF4055AAB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PXF4055AAB |
|---|---|
| Fabrikant | Arcolectric (Bulgin) |
| Beschrijving | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $24.011 | $22.598 | $21.892 | $20.479 | $19.35 | |
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PXF4055AAB |
|---|---|
| Fabrikant | Arcolectric (Bulgin) |
| Beschrijving | CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1674 pcs |
| Data papier | 4000 Series Datasheet |
| Categorie | Kabelmontages |
| Type | Singlemode, Simplex, OS1 |
| Serie | Buccaneer® 4000 |
| Terugkeer verlies | - |
| ratings | LSZH |
| Andere namen | 708-2861 |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Overall | 32.8' (10.0m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (isolatie) Materiaal | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| fiber Type | - |
| Kenmerken | IP66, IP68, IP69K |
| gedetailleerde beschrijving | Cable Fiber Optic LC To LC 32.8' (10.0m) |
| Color - Connectors | Black, Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Type | Buffered Fiber |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Buig radius | 10mm |
| 2 Connector | LC |
| 1 Connector | LC |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Arcolectric (Bulgin)-serie. We hebben nu 1674-stukjes Arcolectric (Bulgin) PXF4055AAB op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
PXF4054BAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Op voorraad:
1478
- Deel#:
PXF51003-AA - fabrikanten:
Avago Technologies (Broadcom Limited) - Beschrijving:
2 -PORT PCIE BUS EXTENDER (EXPRE - Op voorraad:
445
- Deel#:
PXF4055CAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Op voorraad:
1385
- Deel#:
PXF4054BAB - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Op voorraad:
1301
- Deel#:
PXF4055AAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Op voorraad:
2182
- Deel#:
PXF60-24S05 - fabrikanten:
TDK-Lambda Americas, Inc. - Beschrijving:
DC DC CONVERTER 5V 60W - Op voorraad:
756
- Deel#:
PXF4054CAB - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Op voorraad:
1305
- Deel#:
PXF4055CAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Op voorraad:
966
- Deel#:
PXF4055AAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Op voorraad:
1304
- Deel#:
PXF4054AAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 25M - Op voorraad:
1547
- Deel#:
PXF4054AAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 5M - Op voorraad:
1989
- Deel#:
PXF4054CAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 5M - Op voorraad:
1808
- Deel#:
PXF4055BAB - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 10M - Op voorraad:
1206
- Deel#:
PXF550003 - fabrikanten:
Diodes Incorporated - Beschrijving:
OSCILLATOR XO 155.52MHZ LVDS SMD - Op voorraad:
12110
- Deel#:
PXF4054BAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Op voorraad:
860
- Deel#:
PXF4055BAA - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 5M - Op voorraad:
1581
- Deel#:
PXF4054CAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 25M - Op voorraad:
882
- Deel#:
PXF4054AAB - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OS1 10M - Op voorraad:
1825
- Deel#:
PXF4055BAC - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM1 25M - Op voorraad:
860
- Deel#:
PXF4055CAB - fabrikanten:
Arcolectric (Bulgin) - Beschrijving:
CBL ASSY SIMPLEX LC OM3 10M - Op voorraad:
1432

