79425-144HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 79425-144HLF met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 79425-144HLF met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 79425-144HLF |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol FCI |
| Beschrijving | HEADER BERGSTIK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 79425-144HLF |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol FCI |
| Beschrijving | HEADER BERGSTIK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5252 pcs |
| Data papier | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Productfoto | 79425-144HLF.jpg |
| Categorie | Connectors, Interconnects |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | BERGSTIK® II |
| Rijafstand - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Packaging | Bulk |
| Totale contactlengte | 0.410" (10.41mm) |
| Temperatuur | - |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 44 |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiële datatransmissie | - |
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| gedetailleerde beschrijving | Connector Header Through Hole 44 position 0.100" (2.54mm) |
| Huidige score | - |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.190" (4.83mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold or Gold, GXT™ |
| connector Type | Header |
| toepassingen | - |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Amphenol FCI-serie. We hebben nu 5252-stukjes Amphenol FCI 79425-144HLF op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
