MAAM-011184-TR1000
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAAM-011184-TR1000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAAM-011184-TR1000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Fabrikant | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Beschrijving | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.411 | $1.26 | $1.134 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $1.033 | $0.932 | $0.836 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MAAM-011184-TR1000 |
|---|---|
| Fabrikant | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Beschrijving | IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 36225 pcs |
| Data papier | MAAM-011184 |
| Categorie | RF / IF en RFID |
| Voltage - Levering | 5V |
| Test Frequency | 300MHz |
| Leverancier Device Pakket | 8-MSOP-EP |
| Serie | - |
| RF-Type | CATV |
| Packaging | Original-Reel® |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | 21.7dBm |
| Andere namen | 1465-1748-6 |
| ruisgetal | 2.5dB |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Krijgen | 21dB |
| Frequentie | 5MHz ~ 300MHz |
| gedetailleerde beschrijving | RF Amplifier IC CATV 5MHz ~ 300MHz 8-MSOP-EP |
| Current - Supply | 95mA |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Aeroflex (MACOM Technology Solutions)-serie. We hebben nu 36225-stukjes Aeroflex (MACOM Technology Solutions) MAAM-011184-TR1000 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
MAAM-011191 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Op voorraad:
5289
- Deel#:
MAAM-011177-1SMB - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
EVAL BOARD FOR MAAM-011177 - Op voorraad:
5644
- Deel#:
MAAM-011177-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Op voorraad:
4690
- Deel#:
MAAM-011156-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Op voorraad:
30037
- Deel#:
MAAM-011182-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP 45MHZ-1.2GHZ 8DFN - Op voorraad:
45657
- Deel#:
MAAM-011206-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Op voorraad:
5435
- Deel#:
MAAM-011191-1SMB - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
EVAL BOARD FOR MAAM-011191 - Op voorraad:
5051
- Deel#:
MAAM-011206-TR3000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP 0HZ-15GHZ 6DFN - Op voorraad:
16812
- Deel#:
MAAM-011117-001SMB - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
EVAL BOARD FOR MAAM-011117-TR100 - Op voorraad:
279
- Deel#:
MAAM-011191-TR2500 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Op voorraad:
5091
- Deel#:
MAAM-011177-TR3000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Op voorraad:
5461
- Deel#:
MAAM-011191-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Op voorraad:
5917
- Deel#:
MAAM-011206-SMB - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
EVAL BOARD FOR MAAM-011206 - Op voorraad:
280
- Deel#:
MAAM-011186-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC AMP DIFF CATV VAR GAIN 48QFN - Op voorraad:
13123
- Deel#:
MAAM-011177 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Op voorraad:
4755
- Deel#:
MAAM-011117-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP GP 50MHZ-2.7GHZ 8DFN - Op voorraad:
5084
- Deel#:
MAAM-011162-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP 5MHZ-1.2GHZ SOT89-3 - Op voorraad:
52152
- Deel#:
MAAM-011177-TR2500 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ 16TSSOP - Op voorraad:
5674
- Deel#:
MAAM-011185-TR1000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN - Op voorraad:
31603
- Deel#:
MAAM-011191-TR3000 - fabrikanten:
Aeroflex (MACOM Technology Solutions) - Beschrijving:
IC RF AMP CATV 45MHZ-1.2GHZ - Op voorraad:
4237

