GP1UM280YKVF
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UM280YKVF met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UM280YKVF met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP1UM280YKVF |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER REMOTE IR SIDE 36KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP1UM280YKVF |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER REMOTE IR SIDE 36KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 5897 pcs |
| Data papier | GP1UM26-28XK,28YK Series |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Serie | - |
| detectieafstand | 10.5m |
| Packaging | Bulk |
| oriëntering | Side View |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Remote Receiver Sensor, 36.0kHz 10.5m Through Hole |
| Current - Supply | 1.5mA |
| B.P.F. Center Frequency | 36.0kHz |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 5897-stukjes Sharp Microelectronics GP1UM280YKVF op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GP1UM27XK00F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ - Op voorraad:
67378
- Deel#:
GP1UM27XK0VF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - Op voorraad:
5966
- Deel#:
GP1UM281YK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 38KHZ - Op voorraad:
4702
- Deel#:
GP1UM280QK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 36KHZ - Op voorraad:
4960
- Deel#:
GP1UM281QKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Op voorraad:
72466
- Deel#:
GP1UM281XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - Op voorraad:
96081
- Deel#:
GP1UM280QKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR SIDE 36KHZ - Op voorraad:
5460
- Deel#:
GP1UM281YKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 38KHZ - Op voorraad:
4915
- Deel#:
GP1UM281QK - fabrikanten:
Socle Technology Corporation - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 38KHZ - Op voorraad:
3996
- Deel#:
GP1UM280YK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 36KHZ - Op voorraad:
5394
- Deel#:
GP1UM281YK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 38KHZ - Op voorraad:
5385
- Deel#:
GP1UM280XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Op voorraad:
5264
- Deel#:
GP1UM280RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Op voorraad:
4612
- Deel#:
GP1UM281RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Op voorraad:
4256
- Deel#:
GP1UM281XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 38KHZ - Op voorraad:
4955
- Deel#:
GP1UM281QK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 38KHZ - Op voorraad:
4912
- Deel#:
GP1UM280RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Op voorraad:
5777
- Deel#:
GP1UM280XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Op voorraad:
5334
- Deel#:
GP1UM27XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ - Op voorraad:
60594
- Deel#:
GP1UM282QK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOT CTRL SIDE 36.7KHZ - Op voorraad:
4670

