GP1UM27RK
Sharp Microelectronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UM27RK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UM27RK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | GP1UM27RK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.582 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | GP1UM27RK |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 61609 pcs |
| Data papier | GP1UM26-28RK,28QK Series |
| Productfoto | GP1UM27RK-001.jpg , GP1UM27RK-002.jpg |
| Categorie | Sensoren, Transducers |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Serie | - |
| detectieafstand | 8.5m |
| Packaging | Bulk |
| Andere namen | 425-1145 |
| oriëntering | Top View |
| Temperatuur | -10°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type | Through Hole |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beschrijving | Remote Receiver Sensor, 40.0kHz 8.5m Through Hole |
| Current - Supply | 950µA |
| B.P.F. Center Frequency | 40.0kHz |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Sharp Microelectronics-serie. We hebben nu 61609-stukjes Sharp Microelectronics GP1UM27RK op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
GP1UM272RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Op voorraad:
83414
- Deel#:
GP1UM27XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ - Op voorraad:
60594
- Deel#:
GP1UM271XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REMOTE 5V 38KHZ - Op voorraad:
4900
- Deel#:
GP1UM280QK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL SIDE 36KHZ - Op voorraad:
4960
- Deel#:
GP1UM27RK00F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ - Op voorraad:
5540
- Deel#:
GP1UM272XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Op voorraad:
88099
- Deel#:
GP1UM277RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Op voorraad:
92710
- Deel#:
GP1UM272XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Op voorraad:
82221
- Deel#:
GP1UM277XK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Op voorraad:
90424
- Deel#:
GP1UM272RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 36.7KHZ - Op voorraad:
115726
- Deel#:
GP1UM277XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Op voorraad:
5669
- Deel#:
GP1UM272RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36.7KHZ - Op voorraad:
97249
- Deel#:
GP1UM280XKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Op voorraad:
5264
- Deel#:
GP1UM280XK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Op voorraad:
5334
- Deel#:
GP1UM280RK0F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 36KHZ - Op voorraad:
4612
- Deel#:
GP1UM27XK00F - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ - Op voorraad:
67378
- Deel#:
GP1UM27XK0VF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER IR REM CTRL 5V 40KHZ - Op voorraad:
5966
- Deel#:
GP1UM277RK - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE CTRL TOP 56.8KHZ - Op voorraad:
62131
- Deel#:
GP1UM280QKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR SIDE 36KHZ - Op voorraad:
5460
- Deel#:
GP1UM280RKVF - fabrikanten:
Sharp Microelectronics - Beschrijving:
RECEIVER REMOTE IR TOP 36KHZ - Op voorraad:
5777
