EKZM100ELL152MJ16S
Nippon Chemi-Con
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EKZM100ELL152MJ16S met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EKZM100ELL152MJ16S met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | EKZM100ELL152MJ16S |
|---|---|
| Fabrikant | Nippon Chemi-Con |
| Beschrijving | CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.276 | $0.204 | $0.14 | $0.111 | ||
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
| $0.093 | $0.087 | $0.082 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | EKZM100ELL152MJ16S |
|---|---|
| Fabrikant | Nippon Chemi-Con |
| Beschrijving | CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 290666 pcs |
| Data papier | KZM Series |
| Productfoto | EKZM100ELL152MJ16S.jpg |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 10V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie | KZM |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 1.056A @ 120Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 1.76A @ 100kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Andere namen | 565-3563 EKZM100ELL152MJ16S-ND |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.197" (5.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie | 28 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 1500µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Nippon Chemi-Con-serie. We hebben nu 290666-stukjes Nippon Chemi-Con EKZM100ELL152MJ16S op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
EKZH6R3ETD471MF11D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
686258
- Deel#:
EKZM100ELL331MF11S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
661730
- Deel#:
EKZM100ELL681MHB5D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
433627
- Deel#:
EKZM160EC5102MH20D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
347866
- Deel#:
EKZM100ELL822MM25S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
83223
- Deel#:
EKZH350ETE102MK20S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
110095
- Deel#:
EKZH6R3ELL122MJC5S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
315003
- Deel#:
EKZH350ETD221MHB5D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
406369
- Deel#:
EKZM160ELL102MH20D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
354361
- Deel#:
EKZH6R3ELL471MF11D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
781292
- Deel#:
EKZM100ELL222MJ25S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
161791
- Deel#:
EKZH6R3ETD221ME11D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
898996
- Deel#:
EKZM100ETD102MH15D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
251869
- Deel#:
EKZM100ELL392MK25S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
101875
- Deel#:
EKZH6R3ELL152MH20D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
393883
- Deel#:
EKZH6R3ETD122MJC5S - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
235818
- Deel#:
EKZM100ETD152MH20D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
312257
- Deel#:
EKZH350ETD470ME11D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
923600
- Deel#:
EKZM160EC5101ME11D - fabrikanten:
Nippon Chemi-Con - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
804296
