URS1C330MDD
Nichicon
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop URS1C330MDD met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop URS1C330MDD met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | URS1C330MDD |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 2400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.031 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | URS1C330MDD |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 816629 pcs |
| Data papier | Miniature Type Taping SpecURS Series |
| Productfoto | URS1C330MDD.jpg |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 16V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie | URS |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 85mA @ 120Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 70mA @ 10kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden | 0.079" (2.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| Capaciteit | 33µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Nichicon-serie. We hebben nu 816629-stukjes Nichicon URS1C330MDD op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
URS1C332MHD1TN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
78306
- Deel#:
URS1C471MPD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
497671
- Deel#:
URS1C470MDD1TA - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
787703
- Deel#:
URS1C102MHD1TO - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
326361
- Deel#:
URS1C470MDD1TD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
788986
- Deel#:
URS1C330MDD1TA - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
783398
- Deel#:
URS1C221MPD1TD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
1037929
- Deel#:
URS1C221MPD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
888403
- Deel#:
URS1C220MDD1TA - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
809901
- Deel#:
URS1C221MPD1TA - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
1026445
- Deel#:
URS1C220MDD1TD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
1268706
- Deel#:
URS1C470MDD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
769342
- Deel#:
URS1C222MHD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
188492
- Deel#:
URS1C330MDD1TD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
1235935
- Deel#:
URS1C331MPD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
450052
- Deel#:
URS1C222MHD1TN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
225943
- Deel#:
URS1C332MHD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
179383
- Deel#:
URS1C102MHD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
335650
- Deel#:
URS1C220MDD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
748921
- Deel#:
URS1C331MPD1TD - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
753297
