LQR2W392MSEJBB
Nichicon
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQR2W392MSEJBB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQR2W392MSEJBB met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | LQR2W392MSEJBB |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 5 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $32.732 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | LQR2W392MSEJBB |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 1068 pcs |
| Data papier | LQR SeriesSnap-In Terminal, Terminal-ShapeScrew Terminal Type, Dimension of Bracket/Bushing |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 450V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Serie | LQR |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 13.6A @ 120Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 19.04A @ 10kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Screw Terminals |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| montage Type | Chassis Mount |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden | 1.252" (31.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 3.661" (93.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C |
| Capaciteit | 3900µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Nichicon-serie. We hebben nu 1068-stukjes Nichicon LQR2W392MSEJBB op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
LQR2W392MSEJ - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1210
- Deel#:
LQR2W472MSEJBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
883
- Deel#:
LQR2W332MSEHBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1225
- Deel#:
LQR2W392MSEGBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1150
- Deel#:
LQR2W472MSEJBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
957
- Deel#:
LQR2W332MSEHBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1202
- Deel#:
LQR2W392MSEHBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1152
- Deel#:
LQR2W472MSEG - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
930
- Deel#:
LQR2W472MSEHBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1028
- Deel#:
LQR2W332MSEH - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1404
- Deel#:
LQR2W472MSEH - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1055
- Deel#:
LQR2W392MSEJBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1075
- Deel#:
LQR2W472MSEHBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1001
- Deel#:
LQR2W392MSEHBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1089
- Deel#:
LQR2W392MSEGBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1020
- Deel#:
LQR2W392MSEG - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1269
- Deel#:
LQR2W472MSEGBN - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
873
- Deel#:
LQR2W392MSEH - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
1337
- Deel#:
LQR2W472MSEJ - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
909
- Deel#:
LQR2W472MSEGBB - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW - Op voorraad:
817
