LKG1V682MESYAK
Nichicon
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LKG1V682MESYAK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LKG1V682MESYAK met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | LKG1V682MESYAK |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP IN |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.536 | $1.381 | $1.043 | |||
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | |||
| $0.859 | $0.798 | $0.795 | |||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | LKG1V682MESYAK |
|---|---|
| Fabrikant | Nichicon |
| Beschrijving | CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP IN |
| Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 46016 pcs |
| Data papier | LKG Series |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 35V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Serie | LKG |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 2.5A @ 120Hz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Snap-In |
| Andere namen | 493-17547 LKG1V682MESYAK-ND |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden | 0.394" (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C |
| Capaciteit | 6800µF |
| toepassingen | Audio |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Nichicon-serie. We hebben nu 46016-stukjes Nichicon LKG1V682MESYAK op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
LKG1V682MESABK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
37016
- Deel#:
LKG1V682MESCCK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
10100
- Deel#:
LKG1V562MESCBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
40578
- Deel#:
LKG1V562MESCCK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
12272
- Deel#:
LKG1V682MESZAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
42340
- Deel#:
LKG1V822MESBBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
34960
- Deel#:
LKG2A102MESABK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP - Op voorraad:
36871
- Deel#:
LKG1V822MESAAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
29908
- Deel#:
LKG1V822MESBAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
27445
- Deel#:
LKG1V821MESYCK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
38834
- Deel#:
LKG1V562MESYAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
40318
- Deel#:
LKG1V562MESZAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
37641
- Deel#:
LKG1V822MESZAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
35354
- Deel#:
LKG1V682MESBBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
39253
- Deel#:
LKG1V562MESZBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
42433
- Deel#:
LKG1V682MESCBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
35359
- Deel#:
LKG1V821MESACK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 820UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
40423
- Deel#:
LKG2A102MESACK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP IN - Op voorraad:
23034
- Deel#:
LKG1V822MESCBK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP - Op voorraad:
23253
- Deel#:
LKG1V682MESBAK - fabrikanten:
Nichicon - Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP IN - Op voorraad:
29689
