1206J1000390FQT
Knowles Syfer
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J1000390FQT met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J1000390FQT met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 1206J1000390FQT |
|---|---|
| Fabrikant | Knowles Syfer |
| Beschrijving | CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 5000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.678 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 1206J1000390FQT |
|---|---|
| Fabrikant | Knowles Syfer |
| Beschrijving | CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 54204 pcs |
| Data papier | High Q Series |
| Productfoto | 1206J1000390FQT.jpg |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | High Q, Low Loss |
| Failure Rate | - |
| gedetailleerde beschrijving | 39pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Capaciteit | 39pF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Knowles Syfer-serie. We hebben nu 54204-stukjes Knowles Syfer 1206J1000390FQT op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
1206J1000390GAR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
106902
- Deel#:
1206J1000390GFT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
130629
- Deel#:
1206J1000390GFR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
104709
- Deel#:
1206J1000361JQT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 360PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
81237
- Deel#:
1206J1000390JCR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
294626
- Deel#:
1206J1000390FAR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
87078
- Deel#:
1206J1000390JAR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
213380
- Deel#:
1206J1000390JAT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
181811
- Deel#:
1206J1000361KQT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 360PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
73282
- Deel#:
1206J1000361GQT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 360PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
69391
- Deel#:
1206J1000390FFR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
100109
- Deel#:
1206J1000390GAT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 1206 - Op voorraad:
112465
- Deel#:
1206J1000390FFT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
94839
- Deel#:
1206J1000390GQT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
70190
- Deel#:
1206J1000390FCT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
70959
- Deel#:
1206J1000390GCR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
140451
- Deel#:
1206J1000361FQT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 360PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
31717
- Deel#:
1206J1000390GCT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
172801
- Deel#:
1206J1000390FAT - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
90921
- Deel#:
1206J1000390FCR - fabrikanten:
Knowles Syfer - Beschrijving:
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 1206 - Op voorraad:
86492
