TE1309-E3
Electro-Films (EFI) / Vishay
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TE1309-E3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TE1309-E3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | TE1309-E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Beschrijving | CAP ALUM 100UF 50V AXIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 420 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.876 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | TE1309-E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Beschrijving | CAP ALUM 100UF 50V AXIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 35236 pcs |
| Data papier | TE Little-Lytic™ Series Datasheet |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | -10%, +75% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.354" Dia x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) |
| Serie | TE |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Axial, Can |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| gedetailleerde beschrijving | 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| Capaciteit | 100µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Electro-Films (EFI) / Vishay-serie. We hebben nu 35236-stukjes Electro-Films (EFI) / Vishay TE1309-E3 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
TE1306-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 35UF 50V AXIAL - Op voorraad:
46055
- Deel#:
TE1307 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 50UF 50V AXIAL - Op voorraad:
45074
- Deel#:
TE1400 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 1UF 100V AXIAL - Op voorraad:
59124
- Deel#:
TE1401640000G - fabrikanten:
Anytek (Amphenol Anytek) - Beschrijving:
350 TB WIR PRO 180 SOLID - Op voorraad:
67700
- Deel#:
TE1306 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 35UF 50V AXIAL - Op voorraad:
60933
- Deel#:
TE1401610000G - fabrikanten:
Anytek (Amphenol Anytek) - Beschrijving:
350 TB WIR PRO 180D - Op voorraad:
93021
- Deel#:
TE1401 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 2UF 100V AXIAL - Op voorraad:
65161
- Deel#:
TE1401-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 2UF 100V AXIAL - Op voorraad:
61031
- Deel#:
TE1308 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 75UF 50V AXIAL - Op voorraad:
51440
- Deel#:
TE1309E - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 50V AXIAL - Op voorraad:
39375
- Deel#:
TE1309 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 50V AXIAL - Op voorraad:
45398
- Deel#:
TE1307E - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 50UF 50V AXIAL - Op voorraad:
40046
- Deel#:
TE1404 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 5UF 100V AXIAL - Op voorraad:
52866
- Deel#:
TE1402 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 3UF 100V AXIAL - Op voorraad:
58416
- Deel#:
TE1400-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 1UF 100V AXIAL - Op voorraad:
59249
- Deel#:
TE1307-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 50UF 50V AXIAL - Op voorraad:
64737
- Deel#:
TE1308-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 75UF 50V AXIAL - Op voorraad:
37301
- Deel#:
TE1308E - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 75UF 50V AXIAL - Op voorraad:
46328
- Deel#:
TE1307E-E3 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 50UF 50V THRU HOLE - Op voorraad:
42305
- Deel#:
TE1403 - fabrikanten:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beschrijving:
CAP ALUM 4UF 100V AXIAL - Op voorraad:
55638

