MAL205871103E3
Electro-Films (EFI) / Vishay
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAL205871103E3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MAL205871103E3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MAL205871103E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Beschrijving | CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 600 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.263 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MAL205871103E3 |
|---|---|
| Fabrikant | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Beschrijving | CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 8032 pcs |
| Data papier | 058/059 PLL-SI (MAL2058,59) SeriesAluminum Electrolytic Capacitors Guide |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie | 058 PLL-SI |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 5.04A @ 100Hz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.394" (10.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedantie | 24 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 38 mOhm @ 100Hz |
| gedetailleerde beschrijving | 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 38 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 10000µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Electro-Films (EFI) / Vishay-serie. We hebben nu 8032-stukjes Electro-Films (EFI) / Vishay MAL205871103E3 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
ESQT-120-03-M-D-310 - fabrikanten:
Samtec, Inc. - Beschrijving:
ELEVATED 2MM SOCKETS - Op voorraad:
11860

