B41851F5228M000
EPCOS
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41851F5228M000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41851F5228M000 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B41851F5228M000 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.135 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B41851F5228M000 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 165428 pcs |
| Data papier | B41851, 43851 Series |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie | B41851 |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 1.09A @ 120Hz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can |
| Andere namen | B41851F5228M |
| Temperatuur | -40°C ~ 105°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | 0.197" (5.00mm) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 140 mOhm @ 120Hz |
| gedetailleerde beschrijving | 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 140 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 2200µF |
| toepassingen | General Purpose |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de EPCOS-serie. We hebben nu 165428-stukjes EPCOS B41851F5228M000 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
B41851F6228M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL - Op voorraad:
76853
- Deel#:
B41851F4228M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
201986
- Deel#:
B41851F5477M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
414605
- Deel#:
B41851F6687M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL - Op voorraad:
190842
- Deel#:
B41851F5158M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
165141
- Deel#:
B41851F7107M7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
5798
- Deel#:
B41851F4109M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
70401
- Deel#:
B41851F7107M8 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
4305
- Deel#:
B41851F4338M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
169271
- Deel#:
B41851F7108M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
191384
- Deel#:
B41851F7227M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
561278
- Deel#:
B41851F6108M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL - Op voorraad:
152910
- Deel#:
B41851B9476M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL - Op voorraad:
434231
- Deel#:
B41851F7107M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
4954
- Deel#:
B41851F4227M7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
5979
- Deel#:
B41851F4227M - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL - Op voorraad:
5019
- Deel#:
B41851B5227M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL - Op voorraad:
535024
- Deel#:
B41851F3109M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL - Op voorraad:
66928
- Deel#:
B41851F2158M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL - Op voorraad:
460395
- Deel#:
B41851F7228M000 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL - Op voorraad:
87816

