B41690A5808Q7
EPCOS
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41690A5808Q7 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41690A5808Q7 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | B41690A5808Q7 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 8000UF 25V AXIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.887 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | B41690A5808Q7 |
|---|---|
| Fabrikant | EPCOS |
| Beschrijving | CAP ALUM 8000UF 25V AXIAL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 19751 pcs |
| Data papier | B41690, 41790 Series |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Size / Dimension | 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) |
| Serie | B41690 |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 7.3A @ 10kHz |
| ratings | - |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Axial, Can |
| Andere namen | B41690A5808Q 7 B41690A5808Q007 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Impedantie | 14 mOhms |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 25 mOhm @ 100Hz |
| gedetailleerde beschrijving | 8000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 25 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C |
| Capaciteit | 8000µF |
| toepassingen | Automotive |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de EPCOS-serie. We hebben nu 19751-stukjes EPCOS B41690A5808Q7 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
B41690A7188Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1800UF 40V AXIAL - Op voorraad:
29470
- Deel#:
B41690A7198Q001 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL - Op voorraad:
45382
- Deel#:
B41690A7198Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL - Op voorraad:
39257
- Deel#:
B41690A5588Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 5800UF 25V AXIAL - Op voorraad:
23674
- Deel#:
B41690A7238Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2300UF 35V AXIAL - Op voorraad:
29170
- Deel#:
B41690A5508Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL - Op voorraad:
20927
- Deel#:
B41690A5208Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2000UF 25V AXIAL - Op voorraad:
44436
- Deel#:
B41690A5438Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 4300UF 25V AXIAL - Op voorraad:
33691
- Deel#:
B41690A7198Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1900UF 35V AXIAL - Op voorraad:
46503
- Deel#:
B41690A7148Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL - Op voorraad:
50351
- Deel#:
B41690A7108Q001 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 35V AXIAL - Op voorraad:
63672
- Deel#:
B41690A7148Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL - Op voorraad:
50847
- Deel#:
B41690A5398Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 25V AXIAL - Op voorraad:
36123
- Deel#:
B41690A7108Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 35V AXIAL - Op voorraad:
53771
- Deel#:
B41690A5298Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2900UF 25V AXIAL - Op voorraad:
47301
- Deel#:
B41690A5208Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2000UF 25V AXIAL - Op voorraad:
49429
- Deel#:
B41690A7108Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 35V AXIAL - Op voorraad:
50493
- Deel#:
B41690A5298Q7 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 2900UF 25V AXIAL - Op voorraad:
40266
- Deel#:
B41690A5128Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 1200UF 25V AXIAL - Op voorraad:
59648
- Deel#:
B41690A5438Q9 - fabrikanten:
EPCOS - Beschrijving:
CAP ALUM 4300UF 25V AXIAL - Op voorraad:
30013

