AHA227M25G24B-F
Cornell Dubilier Electronics
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AHA227M25G24B-F met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AHA227M25G24B-F met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | AHA227M25G24B-F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics |
| Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 600 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.136 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | AHA227M25G24B-F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics |
| Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 161429 pcs |
| Data papier | AHA Type |
| Productfoto | AHA227M25G24B-F.jpg |
| Categorie | condensatoren |
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | ±20% |
| Surface Mount Land Size | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie | AHA |
| Rimpelstroom @ Lage frequentie | 190mA @ 120Hz |
| Rimpelstroom @ Hoge frequentie | 323mA @ 10kHz |
| ratings | AEC-Q200 |
| Polarisatie | Polar |
| Packaging | Bulk |
| Verpakking / doos | Radial, Can - SMD |
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.402" (10.20mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.2 Ohm @ 120Hz |
| gedetailleerde beschrijving | 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| Capaciteit | 220µF |
| toepassingen | Automotive, Bypass, Decoupling |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Cornell Dubilier Electronics-serie. We hebben nu 161429-stukjes Cornell Dubilier Electronics AHA227M25G24B-F op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
AHA227M16X16T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
285276
- Deel#:
AHA227M16X16B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
318058
- Deel#:
AHA227M35F24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD - Op voorraad:
184753
- Deel#:
AHA227M25F24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD - Op voorraad:
165171
- Deel#:
AHA227M25F24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD - Op voorraad:
137675
- Deel#:
AHA25AFB-0R11 - fabrikanten:
Yageo - Beschrijving:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.11 OHM - Op voorraad:
32152
- Deel#:
AHA227M10X16T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD - Op voorraad:
257416
- Deel#:
AHA227M35G24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD - Op voorraad:
131966
- Deel#:
AHA227M35G24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD - Op voorraad:
149323
- Deel#:
AHA25AFB-0R1 - fabrikanten:
Yageo - Beschrijving:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 - Op voorraad:
37098
- Deel#:
AHA227M50G24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD - Op voorraad:
131620
- Deel#:
AHA227M10X16B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD - Op voorraad:
302975
- Deel#:
AHA227M16F24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
172540
- Deel#:
AHA227M25G24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD - Op voorraad:
135447
- Deel#:
AHA227M16G24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
157314
- Deel#:
AHA227M16F24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
188904
- Deel#:
AHA227M50G24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD - Op voorraad:
145552
- Deel#:
AHA227M16G24B-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD - Op voorraad:
158015
- Deel#:
AHA25AFB-0R12 - fabrikanten:
Yageo - Beschrijving:
RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM - Op voorraad:
36883
- Deel#:
AHA227M35F24T-F - fabrikanten:
Cornell Dubilier Electronics - Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD - Op voorraad:
146619
