6374448-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6374448-4 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6374448-4 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 6374448-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 24 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $75.253 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 6374448-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 413 pcs |
| Data papier | 6374448 |
| Categorie | Kabelmontages |
| Type | Singlemode, Simplex |
| Serie | - |
| Terugkeer verlies | - |
| ratings | - |
| Temperatuur | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Overall | 13.1' (4.0m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (isolatie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | 0.50dB |
| fiber Type | - |
| Kenmerken | - |
| gedetailleerde beschrijving | Cable Fiber Optic MPX To Cable 13.1' (4.0m) |
| Color - Connectors | Black |
| Color - Cable | - |
| Cable Type | Ribbon Fiber |
| Cable Diameter | - |
| Buig radius | - |
| 2 Connector | Cable |
| 1 Connector | MPX |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 413-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 6374448-4 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
6374518-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 1M1 - Op voorraad:
4545
- Deel#:
63743-5012LF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
M1000 SIG HDR - Op voorraad:
26232
- Deel#:
63744-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN MAG TERM 31-33AWG IDC - Op voorraad:
805207
- Deel#:
6374537-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 - Op voorraad:
1348
- Deel#:
6374448-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Op voorraad:
605
- Deel#:
6374537-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 2 - Op voorraad:
707
- Deel#:
63746-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CONN MAG TERM 23-27AWG QC 0.110 - Op voorraad:
470867
- Deel#:
6374518-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 3M1 - Op voorraad:
5032
- Deel#:
63743-5004LF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
M1000 SIG HDR - Op voorraad:
12595
- Deel#:
6374448-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Op voorraad:
429
- Deel#:
6374518-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A LCTOLC SM 900UM BUF 2M1 - Op voorraad:
5795
- Deel#:
6374448-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Op voorraad:
474
- Deel#:
6374448-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Op voorraad:
613
- Deel#:
63743-9006 - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Op voorraad:
5169
- Deel#:
6374493-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
ASSY, MPX, 1X2 VERTICAL - Op voorraad:
5198
- Deel#:
6374448-6 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB, SM RIB MPX - Op voorraad:
363
- Deel#:
6374537-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX .5 - Op voorraad:
1406
- Deel#:
63743-5004 - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Op voorraad:
4000
- Deel#:
63743-9006LF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
METRAL 1000 SIGNAL HDR S/L 2 - Op voorraad:
13408
- Deel#:
63743-9001LF - fabrikanten:
Amphenol FCI - Beschrijving:
M1000 SIG HDR - Op voorraad:
18322

