6278881-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Afbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6278881-3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 6278881-3 met vertrouwen van Components-Store.com, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 6278881-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.041 | |||||
- Product parameter
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Product parameter
| Onderdeel nummer | 6278881-3 |
|---|---|
| Fabrikant | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Beschrijving | C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1993 pcs |
| Categorie | Kabelmontages |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Terugkeer verlies | - |
| ratings | OFNR |
| Temperatuur | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Overall | 9.8' (3.0m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (isolatie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | - |
| fiber Type | 50/125 |
| Kenmerken | Riser, Zipcord |
| gedetailleerde beschrijving | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Connectors | Red |
| Color - Cable | Orange |
| Cable Type | Twin Zip |
| Cable Diameter | 0.14" (3.6mm) |
| Buig radius | - |
| 2 Connector | MT-RJ Secure |
| 1 Connector | ST (2) |
Components-Store.com is een betrouwbare distributeur van elektronische componenten. Wij zijn gespecialiseerd in alle elektronische componenten van de Agastat Relays / TE Connectivity-serie. We hebben nu 1993-stukjes Agastat Relays / TE Connectivity 6278881-3 op voorraad. Vraag een offerte aan bij de distributeur van elektronische componenten bij Components-Store.com, ons verkoopteam neemt binnen 24 uur contact met u op.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Gerelateerde producten
- Deel#:
6278884-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,MTRJ-ST - Op voorraad:
2020
- Deel#:
6278879-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Op voorraad:
1874
- Deel#:
6278883-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - Op voorraad:
2111
- Deel#:
6278880-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Op voorraad:
2505
- Deel#:
6278881-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - Op voorraad:
1863
- Deel#:
6278884-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,MTRJ-ST - Op voorraad:
1974
- Deel#:
6278881-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - Op voorraad:
1597
- Deel#:
6278879-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Op voorraad:
2062
- Deel#:
6278879-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - Op voorraad:
2430
- Deel#:
6278878-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Op voorraad:
1910
- Deel#:
6278884-4 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,MTRJ-ST - Op voorraad:
2071
- Deel#:
6278883-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - Op voorraad:
1972
- Deel#:
6278883-2 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - Op voorraad:
1937
- Deel#:
6278883-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - Op voorraad:
1782
- Deel#:
6278881-1 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - Op voorraad:
2508
- Deel#:
6278884-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,MTRJ-ST - Op voorraad:
1797
- Deel#:
6278880-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Op voorraad:
1594
- Deel#:
6278879-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Op voorraad:
1956
- Deel#:
6278884-5 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
CA,50,MTRJ-ST - Op voorraad:
1889
- Deel#:
6278880-3 - fabrikanten:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beschrijving:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Op voorraad:
2043

